gototopgototop
ЖИДАЧІВ ДОЛУЧИВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ КОЛЯДИ СВІТЛА Друк
Субота, 12 січня 2019, 20:26

kolyada19

12 січня 2018 року велелюдна громада Жидачева зібралася біля головної ялинки міста для того, щоб спільним виконанням коляди «Нова радість стала» взяти участь у Всеукраїнській акції, яку ініціювали Харківська обласна державна адміністрація та Український культурний фонд. Мета одночасного співу відомої всім колядки – перетворити її на купол світла, добра і миру, який накриє всю країну і захищатиме усіх нас.

Організатори акції у Жидачеві – відділ культури, туризму і спорту Жидачівської РДА, Районний Народний дім, МБК «Папірник». Коляду виконали працівники цих установ, а також зведений хор, до якого увійшли хори Жидачівської дитячої музичної школи, храмів Жидачева - Всіх Святих і Св. Воскресіння Господнього. Відрадно й те, що до акції долучилися небайдужі мешканці міста. Авторські віншування всій Україні подарували Вікторія Бавус і Олег Мандзій.

Як зазначає директор Жидачівського РНД Олександра Максимів, такий одночасний спільний спів колядки «Нова радість стала» пройшов у всіх містах, селищах і селах нашої чудової різдвяної України.

kolyada19_1

kolyada19_2

kolyada19_3

kolyada19_4

kolyada19_5

kolyada19_6

kolyada19_7

kolyada19_8

Додати коментар: