gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЖИДАЧІВ ГОТУЄТЬСЯ ДО ДНЯ МІСТА Друк
Четвер, 08 вересня 2016, 16:10

zhydachiv-do-dnya-mista-1 17-18 вересня (третя неділя вересня) древній Удеч традиційно відзначатиме свій День народження – 852-гу річницю першої письмової згадки про місто. А щоб цей день став справжнім святом, Жидачівська міська рада уже відтепер планує програму заходів.

Попередньо деталі вшанування чергової дати було узгоджено зі священиками храмів міста Жидачева. А 8 вересня міський голова м. Жидачева Володимир Левко, його заступник Ярослав Гаврильчук та секретар міської ради Ольга Лешковят зустрілися з фахівцями Львова, котрі допомагатимуть в організації культурних заходів.

З конструктивними пропозиціями до нас завітали керівник відділу промоції Львівської міської ради Марта Іванишин, інформаційний фахівець, промоутер Тетяна Пилипець, керівники компанії «Львівські ярмарки» Ольга Гренюх та Василь Добрянський. До діалогу також долучилися директор Міського Будинку культури «Папірник» Микола Микитин та працівники цього закладу Надія Кореновська і Оксана Василюк.

За «круглим столом» було обговорено попередню програму Дня міста, відзначення якого розпочнеться у суботу 17 вересня з презентації громадського простору для споглядання вечірнього неба (біля озера «Промінь») та флешмобу «Подаруй свою зірку».

У неділю, 18 вересня, у всіх храмах міста пройдуть святкові Літургії, на яких священнослужителі і парафіяни молитимуться за добробут міста та здоровя його мешканців. Будуть організовані спортивні змагання.

Урочистості пройдуть у центрі міста, перед адмінбудинком. Концертна програма, у якій візьмуть участь художні колективи й солісти Жидачева та Львова, розпочнуться о 15 годині. Музична програма обіцяє бути різноманітною і задовольнити смаки шанувальників як фольку, так і сучасної естрадної музики, й року. Родзинкою свята буде «Львівська ярмарка», де мешканці і гості Удеча зможуть поласувати смаколиками, почастуватися запашною кавою і придбати на згадку про День міста сувенір. Торгівельні будиночки працюватимуть з 16 до 18 вересня (пятниця-неділя) .

Завершаться святкування Дня міста у середу 21 вересня, у День Різдва Діви Марії, освяченням памятного знаку – каплички біля озера на вул. Чайковського, на місці, де була споруджена церква Різдва Пресвятої Богородиці (XIV-XVIII століття).

zhydachiv-do-dnya-mista-2

zhydachiv-do-dnya-mista-3

zhydachiv-do-dnya-mista-4

zhydachiv-do-dnya-mista-5

Додати коментар: