gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ЖИДАЧІВ ВИРІШУЄ ПИТАННЯ СОРТУВАННЯ СМІТТЯ

putannya-sortyvannya-smittya 6 липня 2017 року міський голова м. Жидачева Володимир Левко провів робочу зустріч з питань впровадження змін до Схеми санітарної очистки міста й впровадження елементів роздільного способу збору сміття. У нараді взяли участь секретар виконавчого комітету Жидачівської міської ради Ярослав Турченяк, начальник Міського виробничого управління комунального господарства Володимир Петрінець, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради Наталія Данилів, переможець конкурсу на право проведення сміттєсортувальної діяльності на території сміттєзвалища на вул. Заводській Роман Пахолків, представник МВУКГ Мирослава Козовіта.

Оскільки з 2018 року на загальнодержавному рівні законодавчо буде заборонено захоронювати на сміттєзвалищах несортоване, неперероблене сміття, Жидачівська міська рада уже відтепер розглядає можливості роздільного збору сміття, щоб відходи, які підлягають вторинній переробці (скло, полімери, папір та ін.), змогли потрапити на утилізацію чи переробку. А впровадити перші елементи роздільного збору сміття мерія планує за кілька місяців – у вересні. Цьому сприятиме й придбання власного сміттєвоза.

На нараді мова також ішла про інформаційне забезпечення такої акції, облаштування необхідних майданчиків та встановлення додаткових контейнерів.

Нагадаємо, у нашому місті уже є добрий приклад сортування відходів – у Професійному ліцеї (http://zhydachiv-meriya.lviv.ua/golovna/novunu/pershi-praktuku-sortyvannya-vidxodiv-y-zhudachevi). Тож, міська рада сподівається, що й інші мешканці міста поставляться до цього питання з розумінням і відповідальністю. Бо саме від такого ставлення до того, що і як ми викидаємо, залежить чистота нашої землі, води, повітря і планети загалом.

 

Додати коментар: