gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЖИДАЧІВ ЗУСТРІВ СПРАВЖНЬОГО ОЛІМПІЙЦЯ – ВОЛОДИМИРА ГОЗУ Друк
Четвер, 25 серпня 2016, 11:40

zystrich-goza-1 23 серпня 2016 року Жидачів з вдячністю та захопленням зустрічав нашого земляка Володимира Гозу, котрий на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро виборов звання одного з десяти найсильніших важкоатлетів світу. Зустріч олімпійця, котрий приніс міжнародну славу нашому місту, організували його тренери Андрій та Володимир Гентоші разом з доброчинцями, на яку були запрошені батьки та рідні спортсмена, його друзі, колеги, важкоатлети Жидачева різного віку, представники влади та громадськості Жидачева. 

У конференц-залі «Галпін» ведуча урочистої зустрічі Світлана Голобородько, вітаючи Володимира Гозу з достойним результатом, запросила до слова його тренерів. Андрій та Володимир Гентоші щиро раділи черговій перемозі свого 20-річного вихованця, студента Львівського державного університету фізичної культури та наголошували, що чекають на подальші перемоги Володимира й усіх своїх підопічних.

«Не все погано у нашому домі, - зазначив Міський голова Володимир Левко. – Сьогодні свято у Жидачеві і неабияке. Ми маємо чим гордитися. Назва нашого міста стала відомою далеко за океаном. І все це завдяки нашому земляку – Володимиру, за котрого ми хвилювалися, з яким співпереживали, котрого підтримували». Мер міста, аналізуючи важкий шлях до спортивного олімпу молодого важкоатлета, говорив про сприяння у поліпшенні умов тренувальних приміщень та звернувся до громадськості Жидачева з проханням незалежно від сфери діяльності – чи спортивної, чи будь-якої іншої, бути єдиними у своїх намірах і цілеспрямованості, щоб древній Удеч міг нами гордитися, а ми – його прославляти.

Володимир Семенович вручив Подяки та подарунки Володимиру Гозі, його тренерам, батькам та бабусі з дідусем. Олімпієць також вручив пам’ятні сувеніри та повернув міській раді прапор Жидачева, який став його добрим талісманом у Ріо. Цей стяг можна буде побачити у музеї історії та мистецтва Жидачівщини.

Спорсмена вітали голова Жидачівської районної ради Ігор Кос, заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук, директор МКП «Жидачівводоканал» Ігор Ковалець, керівник ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» Тарас Стефанів, котрому також урочисто було повернуто бойовий прапор наших учасників АТО, що був ще однією синьо-жовтою підтримкою нашому земляку в олімпійській боротьбі, а також меценати, котрі не лише морально, але й матеріально підтримують жидачівських спортсменів.

Спортивне свято на честь прибуття жидачівського важкоатлета Володимира Гози з Олмпійських ігор, що проходили цьогоріч в Бразилії, завершилося подячним словом переможця, радісними вітаннями та спільними фото. Тож Жидачів чекатиме нових перемог і «золота» з наступної олімпіади.

 zystrich-goza-2

zystrich-goza-3

 

zystrich-goza-4

zystrich-goza-5

zystrich-goza-6

zystrich-goza-7

zystrich-goza-8

zystrich-goza-9

zystrich-goza-10

zystrich-goza-11

zystrich-goza-12

zystrich-goza-13

zystrich-goza-14

zystrich-goza-15

zystrich-goza-16

zystrich-goza-17

Додати коментар: