gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЧЕРГОВИЙ РЕКОРД ЖИДАЧІВЦЯ БОГДАНА ГОЗИ Друк
Четвер, 03 вересня 2020, 11:54

B.Goza_20

Наш земляк Богдан Гоза взяв участь в онлайн турнірі з важкої атлетики (Online Іnternational Weightlifting Cup), який відбувся вперше в історії міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) наприкінці серпня цього року.

Заявлені спортсмени виконували свої спроби в спеціально підготовлених місцях національними федераціями кожної з країн – учасниць, із дотриманням усіх вимог та процедур. Управління протоколом змагань, суддівство та трансляція відбувалися централізовано онлайн під керівництвом IWF та організаторів турніру.

 За інформацією управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА, у складі команди України змагалися три представники, серед яких і багаторазовий рекордсмен та чемпіон Європи та світу серед юнаків з м. Жидачева Богдан Гоза.

Наш 18-річний важкоатлет дебютував на міжнародних змаганнях серед дорослої вікової групи. У ваговій категорії до 102 кг, де змагався атлет з Львівщини, велася запекла боротьба до останніх спроб. 

У ривку Богдану підкорилися 178 кг (рекорд Європи серед юніорів), що забезпечило мале срібло змагань, а у поштовху – 202 кг. З сумою двоборства 380 кг наш спортсмен фінішував четвертим. Також була спроба штурму у ривку нового світового рекорду серед юніорів на 182 кг.

Отже, мале срібло у ривку, дебют на міжнародних змаганнях серед дорослих, юніорський рекорд Європи у ривку на 178 кг та спроба штурму нового світового рекорду – такий вихід з карантину юного важкоатлета з Жидачева!

Вітаємо з успішним виступом і бажаємо нових перемог!

 

Додати коментар: