gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЧЕРГОВИЙ РЕКОРД ЖИДАЧІВЦЯ БОГДАНА ГОЗИ Друк
Четвер, 03 вересня 2020, 11:54

B.Goza_20

Наш земляк Богдан Гоза взяв участь в онлайн турнірі з важкої атлетики (Online Іnternational Weightlifting Cup), який відбувся вперше в історії міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) наприкінці серпня цього року.

Заявлені спортсмени виконували свої спроби в спеціально підготовлених місцях національними федераціями кожної з країн – учасниць, із дотриманням усіх вимог та процедур. Управління протоколом змагань, суддівство та трансляція відбувалися централізовано онлайн під керівництвом IWF та організаторів турніру.

 За інформацією управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА, у складі команди України змагалися три представники, серед яких і багаторазовий рекордсмен та чемпіон Європи та світу серед юнаків з м. Жидачева Богдан Гоза.

Наш 18-річний важкоатлет дебютував на міжнародних змаганнях серед дорослої вікової групи. У ваговій категорії до 102 кг, де змагався атлет з Львівщини, велася запекла боротьба до останніх спроб. 

У ривку Богдану підкорилися 178 кг (рекорд Європи серед юніорів), що забезпечило мале срібло змагань, а у поштовху – 202 кг. З сумою двоборства 380 кг наш спортсмен фінішував четвертим. Також була спроба штурму у ривку нового світового рекорду серед юніорів на 182 кг.

Отже, мале срібло у ривку, дебют на міжнародних змаганнях серед дорослих, юніорський рекорд Європи у ривку на 178 кг та спроба штурму нового світового рекорду – такий вихід з карантину юного важкоатлета з Жидачева!

Вітаємо з успішним виступом і бажаємо нових перемог!

 

Додати коментар: