gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЖИДАЧІВЕЦЬ ІГОР СИВИК СКЛАВ ЗНО З ІСТОРІЇ НА НАЙВИЩИЙ БАЛ – 200 Друк
Середа, 29 липня 2020, 19:59

I.Syvyk_20

Незважаючи на усі труднощі цьогорічного карантинного навчання, наше місто таки може похвалитися учнем, котрий склав ЗНО на 200 балів. І з досить непростого предмету – історії. Це випускник Жидачівського НВК Ігор Сивик.

Про свої здобутки Ігор говорить дуже скромно, а вибір називає спонтанним. «До десятого класу я не вивчав історію, – стверджує випускник. – Вона мені здавалася предметом звичайним і більший акцент я робив на інші предмети. Але, після того, як минулого року потрапив на олімпіаду з історії, зрозумів що багато втратив. Саме тоді я почав активно вивчати теми минулих років. Це все більше і більше подобалося, мене затягувало. В 11 класі при виборі предметів на вступ я вибрав історію і не прогадав».

Допомагала Ігорю готуватися до ЗНО його вчитель з історії Ольга Михайлюк, а ще учень цікаві теми вивчав самостійно через відеоролики в інтернеті.

Чудовими є і результати ЗНО з інших предметів: українська мова – 182, математика – 183, географія – 191.

Своїм успіхом Ігор Сивик завдячує усім вчителям та Ользі Михайлюк зокрема. А майбутнім абітурієнтам з власного позитивного досвіду радить: «Не треба хвилюватися. ЗНО – це лише прогалина, через яку можна переступити і прямо рухатися у житті. Також рекомендую максимально готуватися. По дві-три години витрачати на підготовку до ЗНО і можна досягнути великого успіху. Але не потрібно забувати і про відпочинок».

У планах абітурієнта вступ в один з вузів Києва, Львова чи Харкова. Спеціальність – політологія або право.

Ігор свідомо обирає навчання в Україні, хоча не заперечує, що при можливості ознайомиться і з досвідом навчання європейських країн. «Але я точно знаю що повернуся в Україну і вдосконалюватиму саме тут, вдома, отримані знання, – стверджує абітурієнт. - Я вірю що наше молодше покоління зробить цю країну набагато кращою і я від себе буду докладати максимум зусиль для цього».

Жидачівська міська рада щиро вітає Ігоря Сивика з таким чудовим досягненням і бажає Ігорю, а з ним і усім випускникам, досягнення поставлених цілей, правильного вибору при вступі у вузи та достойного навчання, адже за цими світлими молодими людьми майбутнє нашої України.

Додати коментар: