gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЖИДАЧІВЕЦЬ ІГОР СИВИК СКЛАВ ЗНО З ІСТОРІЇ НА НАЙВИЩИЙ БАЛ – 200 Друк
Середа, 29 липня 2020, 19:59

I.Syvyk_20

Незважаючи на усі труднощі цьогорічного карантинного навчання, наше місто таки може похвалитися учнем, котрий склав ЗНО на 200 балів. І з досить непростого предмету – історії. Це випускник Жидачівського НВК Ігор Сивик.

Про свої здобутки Ігор говорить дуже скромно, а вибір називає спонтанним. «До десятого класу я не вивчав історію, – стверджує випускник. – Вона мені здавалася предметом звичайним і більший акцент я робив на інші предмети. Але, після того, як минулого року потрапив на олімпіаду з історії, зрозумів що багато втратив. Саме тоді я почав активно вивчати теми минулих років. Це все більше і більше подобалося, мене затягувало. В 11 класі при виборі предметів на вступ я вибрав історію і не прогадав».

Допомагала Ігорю готуватися до ЗНО його вчитель з історії Ольга Михайлюк, а ще учень цікаві теми вивчав самостійно через відеоролики в інтернеті.

Чудовими є і результати ЗНО з інших предметів: українська мова – 182, математика – 183, географія – 191.

Своїм успіхом Ігор Сивик завдячує усім вчителям та Ользі Михайлюк зокрема. А майбутнім абітурієнтам з власного позитивного досвіду радить: «Не треба хвилюватися. ЗНО – це лише прогалина, через яку можна переступити і прямо рухатися у житті. Також рекомендую максимально готуватися. По дві-три години витрачати на підготовку до ЗНО і можна досягнути великого успіху. Але не потрібно забувати і про відпочинок».

У планах абітурієнта вступ в один з вузів Києва, Львова чи Харкова. Спеціальність – політологія або право.

Ігор свідомо обирає навчання в Україні, хоча не заперечує, що при можливості ознайомиться і з досвідом навчання європейських країн. «Але я точно знаю що повернуся в Україну і вдосконалюватиму саме тут, вдома, отримані знання, – стверджує абітурієнт. - Я вірю що наше молодше покоління зробить цю країну набагато кращою і я від себе буду докладати максимум зусиль для цього».

Жидачівська міська рада щиро вітає Ігоря Сивика з таким чудовим досягненням і бажає Ігорю, а з ним і усім випускникам, досягнення поставлених цілей, правильного вибору при вступі у вузи та достойного навчання, адже за цими світлими молодими людьми майбутнє нашої України.

Додати коментар: