gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЖИДАЧІВЩИНА СУМУЄ ЗА МУЖНІМ ВОЇНОМ – АНДРІЄМ ГЕРГЕРТОМ Друк
Понеділок, 03 серпня 2020, 11:03

cherven

1 серпня надзвичайно сумна звістка знову прийшла на жидачівську землю - після тривалої хвороби відійшов у вічність заступник командувача Української добровольчої армії, командир 8-го окремого батальйону «Аратта», наш земляк Андрій Гергерт (Червень).

Українська земля втратила великого сина, відважного воїна, відданого батька та люблячого чоловіка. Легендарний комбат Червень не один рік на фронтах російсько-української війни дивився смерті у вічі, і вона завжди відступала. Та в останні дні життя йому довелось боротись із власним ворогом - онкологією. Небесний батальйон доповнив ще один Герой України, який віддано захищав незалежність Батьківщини. У Андрія залишилась дружина та четверо діток.

Жидачівщина пам’ятатиме Андрія Гергерта як мужнього патріота з твердими проукраїнськими переконаннями і справжньою вірою у перемогу України. Андрій захищав нашу землю від ворога з перших днів російсько-української війни, він стояв на обороні не тільки нашої територіальної цілісності, але й займався українською просвітою на Сході України, утверджував нашу мову й культуру, прагнув всіма можливостями і знаннями допомогти державі розвиватися.

Жидачівська міська рада разом з усією Україною щиро сумує з приводу важкої втрати та висловлює співчуття рідним і близьким Андрія Гергерта – справжнього героя сучасності.

Герої не вмирають!

 

Додати коментар: