gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЖИДАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ НАРАДУ ІЗ КЕРІВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ Друк
Понеділок, 02 серпня 2021, 17:01

rob_narada_0208

2 серпня Жидачівський міський голова Володимир Левко провів нараду із керівниками структурних підрозділів. Учасники наради хвилиною мовчання вшанували пам’ять Андрія Гергерта – комбата Української Добровольчої Армії «АРАТТА». 1 серпня у м. Львові, біля могили Героя, вшановували річницю памяті захисника України.

Володимир Левко інформував учасників наради про ліквідацію наслідків негоди (грози, зливи, шквальний вітер), які минулими вихідними кількома хвилями пройшли населеними пунктами Жидачівської міської територіальної громади. Було відзначено належну роботу енергетиків, які добре попрацювали для того, щоб відновити електропостачання населених пунктів громади 31 липня. 1 серпня також шквальний вітер ламав гілки дерев, вилив дерева. У с. Млиниськах, зокрема, дерево впало на дорогу, яка веде до с. Голешева. Для ліквідації наслідків стихії було залучено техніку ТОВ «Млин-Агро», допомогли також місцеві підприємці.

Начальник відділу документоведення та контролю Жидачівської міської ради Оксана Лаврук, спеціаліст з питань інформаційно-комп’ютерного забезпечення Богдана Терлюк та секретар виконкому Жидачівської міської ради Наталія Данилів інформували учасників наради з питань вдосконалення ведення вхідної і вихідної пошти та переходу на електронний документообіг.

Жидачівський міський голова Володимир Левко, підсумовуючи розгляд цього питання, зауважив, що дзеркалом роботи структурних підрозділів буде відділ документообігу та контролю, адже належна організація роботи з документами є важливим чинником успішної діяльності працівників органів місцевого самоврядування. Тож поставлено чіткі завдання щодо вдосконалення ведення вхідної і вихідної пошти, щодо проведення підготовчої роботи з переходу на електронний документообіг.

Міським головою також окреслено коло завдань відділу освіти Жидачівської міської ради та директорів шкіл щодо підготовки до нового навчального року.

Володимир Левко, інформуючи про відкриття 30 липня в с. Турадах, в приміщенні колишньої філії ЗЗСО №2, бібліотеки-філії та медичного пункту, зокрема, поставив завдання розробки та підписання договору про оренду приміщення. Йшлося також про необхідність забезпечення проведення керівниками шкіл та педагогічними колективами належної роботи з питань адаптації учнів із с. Туради та с.Журавків, які з 1 вересня 2021 року навчатимуться вже в нових колективах.

Увагу було акцентовано на необхідності вирішення питань наповнення мережі установ освіти, розвязання завдань належного фінансового забезпечення галузі та підготовки шкіл до нового навчального року. Міський голова наголосив також на важливості надання підтримки соціально незахищеним родинам, щоб діти із цих сімей змогли належним чином підготуватися до нового навчального року.

Обговорено питання організації роботи закладів культури, підготовки до відзначення 30-ї річниці Незалежності України та Дня міста Жидачева.

likvid_styhiya_01

likvid_styhiya_02

likvid_styhiya_03

Додати коментар: