gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗИМОВИЙ ДОГЛЯД ЗА ДЕРЕВАМИ ТА БОРОТЬБА З ОМЕЛОЮ У ЖИДАЧЕВІ

-obrizaniya_derev.13.02.17- Сьогодні, 13 лютого, працівники міського виробничого управління комунального господарства провели санітарну обрізку уражених омелою тополь на вул.С.Бандери в середмісті Жидачева.

Як повідомив начальник з благоустрою Жидачівського МВУКГ Богдан Ладика, роботи по догляду за міськими насадженнями (кронування та видалення аварійно-небезпечних дерев) виконуються відповідно до рішення виконкому Жидачівської міської ради.

З початку року комунальники вже провели благоустрій території гори Базиївка, а саме очистили заказник від повалених буревієм дерев. Кронували дерева вздовж берега озера «Промінь», на вул.Садова, зрізали аварійні дерева на вул.Ярослава Мудрого та біля будинку на вул.Шашкевича, 19.

У найближчий час заплановано обрізання насаджень, частина яких «хворіє» омелою, на території центральної районної лікарні, на роздоріжжі вул. Грюнвальдська - Клубна, на вул. Симоненка, навпроти МБК «Папірник» та на вул. Героїв Крут (біля інформаційного щита).

Планується провести знесення чотирьох тополь на існуючому кладовищі на вул. Січових Стрільців, кронувати верби і очистити від чагарників схили дороги на вул. Шашкевича (територія Стрийської набережної «Між мостами») та розчистити від сухостою схили гори Базиївки (від альтанок до джерела).

Варто зазначити, що завершення зими найкращий період для проведення вказаних робіт. Комунальники видаляють сухе гілля та аварійні насадження, сформовуючи таким чином крони багаторічних дерев. Роботи з кронування та видалення дерев у першу чергу проводяться на підставі попередніх обстежень фахівців та звернень від мешканців міста.


-obrizaniya_derev.13.02.17-1


-obrizaniya_derev.13.02.17-2

Додати коментар: