gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН! Друк
Понеділок, 29 серпня 2016, 15:59

zaborona-spalyvannyaПід час гарячої пори року – збирання врожаю також розпочинається період, коли на полях відбувається випалювання стерні, та соломи (залишків врожаю). Нажаль, не зважаючи на заборони, щороку на полях спалюють стерню після збирання врожаю, і мало хто переймається тим, що випалювання може призвести до пожежі на сусідніх полях та знищити урожай. Слід зауважити те, що вогонь може перекинутись на розташовані поруч житлові будинки та спричинити загибель людей. Спалювання стерні на полях може призвести до масових пожеж, що тягне за собою значні матеріальні збитки. Їдкий дим, який виникає під час спалювання стерні, загрожує здоров’ю людини, негативно впливає на навколишнє середовище забруднюючи повітря та знижуючи родючість грунту.

Так в серпні 2015 року в Жидачівському районі загинули двоє громадян. Тіла виявлено на їхніх власних присадибних ділянках, де вони проводили спалювання післяжнивних залишків та стерні. Загибель людей спричинено в першу чергу нехтуванням будь яких правил безпеки, оскільки спалювання відбувалося у жарку погоду коли температура повітря досягала до 40 градусів С. Недостатність кисню та дим у повітрі можуть викликати проблеми у роботі серця та призвести до втрати свідомості після чого вогонь легко перекидається на одяг.

Шановні громадяни! З метою недопущення виникнення пожеж та загибелі людей на них Жидачівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області вкотре звертається до громадян району та просить не спалювати суху траву та стерню.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

-         спалювати рослинні залишки на території підприємств, установ, організацій і населених пунктів, за винятком випадків, коли це здійснюється з використанням спеціальних установок;

-         спалювати всі види відходів на прибудованих територіях, в сміттєзбірниках та на території зелених насаджень;

-         самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків.

Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із водо-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності чи її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя в парках, інших зелених насаджень та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю в галузі охорони навколишнього природнього середовища, або з порушенням умов такого дозволу тягне за собою адміністативну відповідальність.

Пам’ятайте! Внаслідок спалювання сухї трави та стерні ви завдаєте шкоду як для здоров’я так і для навколишнього середовища.

Провідний інспектор Жидачівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області

ст. лейтенант служби цивільного захисту Т.І. Пеняжок

Додати коментар: