gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗУСТРІЧ ІЗ ВАЖКОАТЛЕТАМИ Друк
Понеділок, 25 жовтня 2021, 11:15

Goza1

У Жидачівській школі №2 відбулася приємна, цікава, мотивуюча зустріч із випускниками школи, відомими спортсменами-важкоатлетами Богданом та Володимиром Гозами, вихованцями тренерів Андрія та Володимира Гентошів.                    

Володимир Гоза - важкоатлет, майстер спорту України, учасник Олімпійських ігор 2016 року, увійшов у ТОП-10 найсильніших важкоатлетів світу, призер чемпіонату Європи з важкої атлетики. Молодший брат Богдан - найсильніший важкоалет-юніор Європи, золотий призер Чемпіонату Європи серед юніорів 2021, рекордсмен світу.

Про перші кроки у важкій атлетиці, про результати на Чемпіонаті Європи, про перемоги, здобутки і мрії, - ось про що йшла мова на зустрічі у Жидачівському ЗЗСО І-ІІІ ст. №2.

"Мій успіх - це міцність духу, незламна віра та наполегливість", - стверджує Володимир Гоза.

"Успіх сам по собі не приходить. Це важка праця. А ще наполегливість, навчання і, звісно, любов до того, що ви робите", - зауважив Богдан Гоза.

Пишаємось нашими спортсменами-важкоатлетами, які прославили не тільки рідне місто, але й Україну на весь світ! Ваша перемога – це результат командної роботи! Віримо в те, що Ви досягнете нових успіхів!

Goza4

Goza2

Goza


Додати коментар: