gototopgototop
ЗУСТРІЧ З МЕШКАНЦЯМИ БАГАТОПОВЕРХІВОК Друк
Середа, 17 липня 2019, 10:55

 shkilna19

16 липня 2019 року міський голова м. Жидачева Володимир Левко зустрівся з мешканцями комунальних багатоповерхівок, котрі користуються послугами централізованого теплопостачання. Основна тема розмови – поступовий перехід квартир на індивідуальне опалення.

Мер міста поінформував учасників зібрання про те, що до міської мережі централізованого опалення Жидачева підключено лише 14 будинків (менше, як 190 квартир), а це – 15% від первинної кількості споживачів. При такій ситуації експлуатація котелень є вкрай збитковою та призводить до їх закриття з технічно-економічних причин. Так, збитки котельні на вул. Мазепи за 2018 рік склали 400 тис. грн. Крім того, є чималий борг населення за спожите тепло – більше, як 1 млн. 200 тис. грн.

Цьогоріч через збитковість буде відключено котельню на вул. Зеленій. Мешканці 44 квартир, котрі користувалися її послугами, встановлюють у своїх помешканнях індивідуальне опалення. Саме так доведеться вчинити і з котельнею, що на вул. Мазепи, але після опалювального сезону 2019-2020 рр.

Мешканці цікавилися вартістю встановлення індивідуального опалення у квартирах, як газового, так і електричного, можливістю отримати «теплі» кредити та заручилися підтримкою Жидачівської міської ради у вирішенні питань, пов’язаних з переходом на індивідуальне опалення.

shkilna19_4

shkilna19_2

shkilna19_3

shkilna19_5

Додати коментар: