gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ЗУСТРІЧ З МЕШКАНЦЯМИ вул. ДОВБУША І ЗАТИШНОЇ

zystrich-dovbysha-1 17 березня міський голова м. Жидачева Володимир Левко, його заступник Ярослав Гаврильчук і представники Міського виробничого управління комунального господарства Володимир Петрінець та Ольга Йонка зустрілися з мешканцями вулиць Довбуша і Затишної. Приводом для діалогу з громадою стало колективне звернення на адресу міського голови від мешканців цієї території з проханням провести будівництво дороги і тротуару.

Володимир Семенович поінформував учасників зустрічі про плани міської ради щодо капітальних ремонтів доріг. Цьогоріч основна увага буде зосереджена на благоустрої доріг вул. Чайковського, Грушевського і Мазепи. Саме на ці вулиці уже виготовлено проектно-кошторисну документацію. Але й прохання жителів Довбуша і Затишної не залишиться без реагування. Міський голова наголосив на тому, що після перегляду результатів виконання міського бюджету за перше півріччя 2016 року цілком реально вирішити питання з будівництвом тротуару. Але для цього вкрай необхідно, щоб усі мешканці вулиці Довбуша впорядкували каналізаційні комунікації та підготувати необхідну проектно-кошторисну документацію.

У ході діалогу піднімалися питання гравійного або щебеневого ремонту дороги, обрізки старих тополь, що ростуть біля цієї території, цікавилися жидачівці подальшою долею ПАТ «Жидачівський ЦПК», йшлося і про інші роботи у місті.

zystrich-dovbysha-2

zystrich-dovbysha-3

Додати коментар: