gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗУСТРІЧ З МЕШКАНЦЯМИ вул. ДОВБУША І ЗАТИШНОЇ

zystrich-dovbysha-1 17 березня міський голова м. Жидачева Володимир Левко, його заступник Ярослав Гаврильчук і представники Міського виробничого управління комунального господарства Володимир Петрінець та Ольга Йонка зустрілися з мешканцями вулиць Довбуша і Затишної. Приводом для діалогу з громадою стало колективне звернення на адресу міського голови від мешканців цієї території з проханням провести будівництво дороги і тротуару.

Володимир Семенович поінформував учасників зустрічі про плани міської ради щодо капітальних ремонтів доріг. Цьогоріч основна увага буде зосереджена на благоустрої доріг вул. Чайковського, Грушевського і Мазепи. Саме на ці вулиці уже виготовлено проектно-кошторисну документацію. Але й прохання жителів Довбуша і Затишної не залишиться без реагування. Міський голова наголосив на тому, що після перегляду результатів виконання міського бюджету за перше півріччя 2016 року цілком реально вирішити питання з будівництвом тротуару. Але для цього вкрай необхідно, щоб усі мешканці вулиці Довбуша впорядкували каналізаційні комунікації та підготувати необхідну проектно-кошторисну документацію.

У ході діалогу піднімалися питання гравійного або щебеневого ремонту дороги, обрізки старих тополь, що ростуть біля цієї території, цікавилися жидачівці подальшою долею ПАТ «Жидачівський ЦПК», йшлося і про інші роботи у місті.

zystrich-dovbysha-2

zystrich-dovbysha-3

Додати коментар: