gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗУСТРІЧ З ПОЕТОМ ІВАНОМ ГЕНТОШЕМ Друк
Понеділок, 24 лютого 2020, 15:41

bibl21.02.20_1

У День рідної мови, 21 лютого, Жидачівська районна бібліотека гостинно приймала у літературній вітальні Івана Гентоша ­­– українського поета і пародиста, члена Національної спілки письменників України і Української Асоціації письменників, автора багатьох поетичних збірок та пародій, лауреата літературних премій, активного громадського діяча. Перу автора належать збірки «Перли поперли», «Чавунні канделябри», «200 пострілів на ПМ», «Тривожні дзвони», «Понад усе!», «Страсті земні», «Палітра долі», «Від першої особи» та інші.

Творче кредо Івана Гентоша надзвичайно прозоре: писати так, як лягає на душу. Про що б він не писав, той чи інший його рядок, як правило, зачепить за живе. У поезії цього автора природа і всесвіт, людина і її почуття, сокровенне і душевне.

   Сучасну  молодь не  особливо приваблюють поетичні твори. Але того дня аудиторія жидачівської читальні затамувавши подих слухала, співчувала, сміялась разом з автором. Школярі читали власні вірші та поезію Івана Гентоша. Звучали пісні у виконанні  зразкового вокального ансамблю «Струмок» (керівник Оксана Дахній). Та приємним сюрпризом стало для автора й усіх присутніх вітання учасників Жидачівського осередку громадської організації «Суспільно-культурне товариство «Устріки».

    Зустріч пройшла на одному подиху. Поезія автора зачарувала кожного присутнього. Ведучі літературної вітальні – Галина Дереш і Ольга Прокопів.

bibl21.02.20

bibl21.02.20_2

Додати коментар: