gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ МКП «ЖИДАЧІВВОДОКАНАЛ» Друк
Вівторок, 08 серпня 2017, 14:44

vodokanal1

7 серпня міський голова м. Жидачева Володимир Левко, заступник міського голови Ярослав Гаврильчук зустрілися з керівником МКП «Жидачівводоканал» Ігорем Ковальцем і працівниками цього підприємства з метою спільного вирішення питання, що є пріоритетним сьогодні для мерії, - поліпшення якості води й надійність водопостачання.

Володимир Левко розповів про наміри міської ради у цьому напрямі й вислухав думку фахівців комунального підприємства. Міркування спеціалістів підсумував Ігор Ковалець, зазначивши, що вода з свердловини надходить до труб чистою, а її забруднення – вторинне через старі чавунні і сталеві труби. Крім того, керівник «Жидаччіводоканалу» наголосив на тому, що підприємству бракує кваліфікованих кадрів, а також відповідної техніки для роботи.

Конструктивний діалог узагальнив мер міста. Серед першочергових заходів – аналіз і розробка реальних пропозицій з розв’язання проблемних питань водопостачання, залучення підприємства до участі у різноманітних конкурсах мікропроектів, вирішення питання належної оплати праці (особливо це стосується працівників аварійних бригад, котрі працюють понаднормово).

Міський голова також інформував про плани мерії щодо перенесення міського водозабору за межі ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» і заміни старих труб, що постачають воду до міста, на пластикові (у 2018 році), розповів про роботу над поліпшенням якості води мікрорайону вулиць Мазепи-Шкільна, про каналізування мікрорайону «Прибережний» й плани мерії щодо благоустрою міста.

Володимир Семенович наголосив, що спільне вирішення питання надійного й якісного водопостачання міста є пріоритетним, мерія дослухатиметься до думки кожного мешканця міста, і робота у цьому напрямі буде продовжуватися.

vodokanal2

vodokanal3

vodokanal4

Додати коментар: