gototopgototop
ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ МКП «ЖИДАЧІВВОДОКАНАЛ» Друк
Вівторок, 08 серпня 2017, 14:44

vodokanal1

7 серпня міський голова м. Жидачева Володимир Левко, заступник міського голови Ярослав Гаврильчук зустрілися з керівником МКП «Жидачівводоканал» Ігорем Ковальцем і працівниками цього підприємства з метою спільного вирішення питання, що є пріоритетним сьогодні для мерії, - поліпшення якості води й надійність водопостачання.

Володимир Левко розповів про наміри міської ради у цьому напрямі й вислухав думку фахівців комунального підприємства. Міркування спеціалістів підсумував Ігор Ковалець, зазначивши, що вода з свердловини надходить до труб чистою, а її забруднення – вторинне через старі чавунні і сталеві труби. Крім того, керівник «Жидаччіводоканалу» наголосив на тому, що підприємству бракує кваліфікованих кадрів, а також відповідної техніки для роботи.

Конструктивний діалог узагальнив мер міста. Серед першочергових заходів – аналіз і розробка реальних пропозицій з розв’язання проблемних питань водопостачання, залучення підприємства до участі у різноманітних конкурсах мікропроектів, вирішення питання належної оплати праці (особливо це стосується працівників аварійних бригад, котрі працюють понаднормово).

Міський голова також інформував про плани мерії щодо перенесення міського водозабору за межі ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» і заміни старих труб, що постачають воду до міста, на пластикові (у 2018 році), розповів про роботу над поліпшенням якості води мікрорайону вулиць Мазепи-Шкільна, про каналізування мікрорайону «Прибережний» й плани мерії щодо благоустрою міста.

Володимир Семенович наголосив, що спільне вирішення питання надійного й якісного водопостачання міста є пріоритетним, мерія дослухатиметься до думки кожного мешканця міста, і робота у цьому напрямі буде продовжуватися.

vodokanal2

vodokanal3

vodokanal4

Додати коментар: