gototopgototop
    Жидачівська міська рада до 01.04.2018 року проводить прийом проектів (ідей), реалізація яких буде відбуватися за рахунок Громадського бюджету (бюджету участі) м. Жидачева у 2018 році (тут) *** Місцеві податки і збори на території м.Жидачева на 2018 рік: - єдиний податок (тут); - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) *** Податки і збори на території міста Жидачів на 2017 рік: - єдиний податок (тут); податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) ***  Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 січ   лютий 2018   бер

нпвсчпс
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Julianna Willis Technology
Оголошення про скликання 23-ї сесії Жидачівської міської ради VII-го скликання 2015-2020 рр. Друк
Понеділок, 12 лютого 2018, 13:15

22 лютого 2018 року об 11.00 год. у приміщенні залу засідань міської ради (вул. Шашкевича, 2, перший поверх) відбудеться пленарне засідання 23-ї сесії Жидачівської міської ради VII-го скликання 2015-2020 рр.

 

Порядок денний:

 

 1. Затвердження звіту про виконання міського бюджету м. Жидачева за 2017 рік (доповідач – головний бухгалтер І.Николин).
 2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 16.01.2018 р. № 10 «Про внесення змін до показників міського бюджету м. Жидачева на 2018 рік щодо фінансування видатків» (доповідач – головний бухгалтер І.Николин).
 3. Про внесення змін до показників міського бюджету м. Жидачева на 2018 рік (доповідач – головний бухгалтер І.Николин).
 4. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, які підлягають приватизації шляхом викупу (доповідач – заступник міського голови Я.Гаврильчук).
 5. Про результати виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Жидачева і цільових програм за 2017 рік (доповідач – заступник міського голови Я.Гаврильчук).
 6. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Жидачева на 2018 рік (доповідач – заступник міського голови Я.Гаврильчук).
 7. Про затвердження Програми фінансової підтримки міських комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2018-2022 роки (доповідач – заступник міського голови Я.Гаврильчук).
 8. Про затвердження Програми капітального ремонту багатоквартирних житлових та нежитлових будинків м. Жидачева на 2018-2019 роки (доповідач – заступник міського голови Я.Гаврильчук).
 9. Про затвердження Програми святкового оформлення м. Жидачева до урочистих подій, релігійних та державних свят й інших заходів на 2018-2022 роки (доповідач – заступник міського голови Я.Гаврильчук).
 10. Про затвердження Програми електронного урядування у Жидачівській міській раді на 2018-2022 роки (доповідач – заступник міського голови Я.Гаврильчук).
 11. Про внесення змін у міські цільові програми (доповідач – заступник міського голови Я.Гаврильчук).
 12. Про затвердження детального плану території у м. Жидачеві на вул. Вокзальна, 1 Б (доповідач – секретар міської ради О.Лешков’ят).
 13. Розгляд клопотань з питань землекористування (доповідач – секретар міської ради О.Лешков’ят).
 14. Різне (інформація про діяльність міських комунальних підприємств «Жидачівводоканал», «Жидачівтеплокомуненерго» та Жидачівського МВУКГ).

 

 
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. ГАЛИЦЬКОГО Д., 74 А Друк
Четвер, 01 лютого 2018, 16:10
galpin.d.gal.74a

 Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території по вул. Галицького Д., 74 А з визначенням містобудівних умов і обмежень для реконструкції з добудовою нежитлового приміщення Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є опрацювання планувального рішення використання та забудови території по вул. Галицького Д., 74 А площею 2,0042 га, формування концепції вказаної території в межах промислової зони м. Жидачева.

 • текстові матеріали (пояснювальна записка);
 • графічні матеріали:

-          схема розташування території в планувальній структурі генерального плану м. Жидачева, масштаб 1:5000;

-          план існуючого використання території суміщений з схемою планувальних обмежень, масштаб 1:1000;

-          проектний план суміщений з схемою організації руху транспорту та пішоходів, масштаб 1:1000;

-          план червоних ліній суміщений з схемою інженерної підготовки території та вертикального планування, масштаб 1:1000;

-          креслення поперечних профілів вулиць, масштаб 1:100.

 • додатки (завдання на розроблення ДПТ, містобудівний розрахунок гранично допустимих параметрів для будівництва об’єктів та споруд виробничого призначення, вихідні дані для проектування, техніко-економічні показники, відомості про учасників проектування).

Земельна ділянка площею 2,0042 га, яка розглядається цим проектом ДПТ, розташована у східній частині міста Жидачева на вул. Галицького Д., 74 А, перебуває в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Галпін» на умовах оренди згідно договору оренди землі від 29.12.2008 р. зареєстрованого у Жидачівському відділі Львівської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» 30.01.2009 р. за № 040945100001 і входить до складу земель промисловості, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева.

На даний час проектована територія обмежена з півночі землями міської ради, зі сходу – існуючим проїздом, з півдня – територією, що перебуває у власності Підлісецького І.А., та землями, що перебувають у користуванні товариства з обмеженою відповідальністю «Шляхбудсервіс – Д», з заходу – територією, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю торгівельно-виробничої компанії «Львівхолод».

Територія проектування розташована в сформованій промисловій зоні м. Жидачева, яка складається з промислових підприємств IV та V класу шкідливості з витриманими санітарно-захисними зонами 50 та 100 метрів. Земельна ділянка, на яку розробляється детальний план території, використовується товариством з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Галпін» для обслуговування існуючих будівель і споруд підприємства з виготовлення продукції з картону. Будівлі і споруди одно- та двоповерхові, переважно капітальні, перебувають в хорошому стані.

На території проектування об’єкти культурної спадщини не виявлені. Землі історико-культурної спадщини в межах ДПТ відсутні.

Згідно топопідоснови М 1:1000 по території, на яку розробляється ДПТ, проходить повітряна лінія електропередач низької напруги 0,4 кВ, кабельована лінія електропередач низької напруги 0,4 кВ, газопровід низького тиску, кабель зв’язку та водопровід. Наявність інженерних мереж та їх точна локалізація підлягають уточненню і погодженню з відповідними службами на наступних стадіях проектування.

Доступ до проектованої території здійснюється з східної сторони з існуючого проїзду, що примикає до вул. Галицького Д.

При розробленні проектного плану враховано планувальні обмеження: охоронні зони інженерних мереж, червоні лінії вулиці та проїзду, прибережно-захисна смуга канави, санітарно-захисна зона існуючих та проектованих виробничо-складських об’єктів.

Враховуючи наявні планувальні обмеження, беручи до уваги раціональне використання території, сформовані транспортні потоки проектом детального плану території пропонується добудувати до існуючої виробничо-складської будівлі будівлю складу з північної сторони та виробничу будівлю з західної сторони, збудувати окремо стоячу адміністративно-виробничо-складську будівлю у південній частині проектованої земельної ділянки. На другу чергу будівництва до виробничої будівлі передбачена добудова адміністративно-виробничо-складської будівлі. Проектування здійснено з дотриманням 50-ти метрової санітарно-захисної зони від вказаних вище виробничо-складських об’єктів.

Земельна ділянка, яка опрацьовується проектом ДПТ частково забезпечена інженерними комунікаціями. У південно-західній частині ділянки розташована водонапірна башня та насосна станція. Через ділянку проходить існуючий водопровід. Ділянка підключена до водорозподільної міської мережі. По ділянці проходить газопровід низького тиску, який згідно проекту ДПТ підлягає частковому переносу. Ділянка підключена до газорозподільної мережі м. Жидачева. Через ділянку проходить існуюча повітряна ЛЕП 0,4 Кв та кабельована лінія електропередач 0.4 кВ. Ділянка підключена до електророзподільної міської мережі. Через ділянку проходить кабель зв’язку, який проектом пропонується частково перенести. Всі заходи інженерної підготовки земельної ділянки будуть узгоджуватися відповідними службами на наступних етапах проектування.

Проектом ДПТ передбачено заходи цивільного захисту населення.

Проектним планом території пропонується комплексний благоустрій, зокрема благоустрій вулиць в червоних лініях та благоустрій зеленої зони, передбачається забезпечення належним чином впорядкування і освітлення території, замощення асфальтобетоном вулиць і проїздів, а пішохідної частини – фігурними елементами мощення.

Розрахунковий термін реалізації ДПТ від 3 до 7 років. У випадку наявності певних обставин реалізація ДПТ може здійснюватися у два етапи: І-й етап (1-ша черга будівництва) до 3-х років (будівництво будівлі складу та виробничої будівлі, будівництво окремо стоячої адміністративно-виробничо-складської будівлі, реконструкція дорожньо-транспортної мережі і часткове облаштування інженерної інфраструктури), ІІ-й етап (2-га черга будівництва) до 7-ми років (будівництво адміністративно-виробничо-складської будівлі на основі добудови з реконструкцією, реконструкція дорожньо-транспортної мережі і завершення облаштування інженерної інфраструктури.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 2,0042 га, площа забудови – 0,8690 га, відсоток забудови земельної ділянки – 43,36%, площа замощення – 0,6922 га, площа озеленення – 0,4430 га, гранично допустима висота будівель – 12 метрів.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – фізична особа-підприємець Данилів Ростислав Олегович (кваліфікаційний сертифікат серія АА № 002229).

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 16.11.2017 р. № 414 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для реконструкції з добудовою нежитлового приміщення у місті Жидачеві на вул. Галицького Д., 74 А».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 5 березня 2018 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год 6 березня 2018 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 31.01.2018 р. № 16).

Розгляд пропозицій відбудеться 7 березня 2018 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

 

galpin.d.gal.74aplan

 
ОГОЛОШЕННЯ про проведення прийому проектів (ідей), реалізація яких буде відбуватися за рахунок Громадського бюджету (бюджету участі) м. Жидачева у 2018 році Друк
Четвер, 25 січня 2018, 12:11

Жидачівська міська рада до 01.04.2018 року проводить прийом проектів (ідей), реалізація яких буде відбуватися за рахунок Громадського бюджету (бюджету участі) м. Жидачева у 2018 році.

Для реалізації ваших ідей у міському бюджеті на 2018 рік заплановано 70 тис. грн. загального фонду міського бюджету міста Жидачева. Всю необхідну інформацію можна отримати з Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Жидачеві, яке розміщене  тут.

 
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНА, 5 Друк
Середа, 24 січня 2018, 16:36

shljachzalizn 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території земельної ділянки на вул. Залізнична, 5 з визначенням містобудівних умов і обмежень для будівництва та реконструкції будівель і споруд виробничого призначення Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення містобудівних умов та обмежень для добудови до існуючого гаража боксу для стоянки транспортних засобів, влаштування майданчиків для складування готової продукції (металоконструкції, бетонні елементи, пиломатеріали), сипучих матеріалів для технологічних потреб (щебінь, пісок), для потреб пожежного транспорту та пожежогасіння (біля цистерн паливно-мастильних матеріалів), для влаштування внутрішніх проїздів.

Склад проекту детального плану території:

 • текстові матеріали (пояснювальна записка);
 • графічні матеріали:

-          схема розташування території в планувальній структурі м. Жидачева (викопіювання з генерального плану міста), масштаб 1:5000;

-          план існуючого використання території, схема існуючих планувальних обмежень, масштаб 1:1000;

-          схема організації руху транспорту та пішоходів, масштаб 1:1000;

-          проектний план території, масштаб 1:1000;

-          схема вертикального планування території, схема інженерних мереж, масштаб 1:1000.

 • додатки (завдання на розроблення ДПТ, містобудівний розрахунок гранично допустимих параметрів для будівництва об’єктів та споруд виробничого призначення, вихідні дані для проектування, техніко-економічні показники, відомості про учасників проектування).

Земельна ділянка площею 2,5255 га, яка розглядається цим проектом ДПТ, розміщена у східній частині міста Жидачева на вул. Залізнична, 5, перебуває в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю „Шляхбудсервіс – Д” і входить до складу земель промисловості, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева.

На даний час проектована територія обмежена з півночі територією, що перебуває у користуванні товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім Галпін», з півдня – автошляхом місцевого значення, з заходу – територією, що перебуває у власності Підлісецького І.А., зі сходу – територією, що перебуває у користуванні Жидачівського управління водного господарства.

В’їзд здійснюється з південної сторони – з автошляху в напрямі на с. Рогізно.

Проектом детального плану території пропонується залишити без змін розміщення існуючих будівель промислового призначення, добудувати до існуючого гаража бокс для стоянки транспортних засобів, влаштувати майданчики для складування готової продукції (металоконструкції, бетонні елементи, пиломатеріали), сипучих матеріалів для технологічних потреб (щебінь, пісок), для потреб пожежного транспорту та пожежогасіння (біля цистерн паливно-мастильних матеріалів), влаштувати внутрішні проїзди.

Проектована територія частково забезпечена інженерними комунікаціями. Водопостачання здійснюється від існуючого водопроводу. Для регуювання поверхневих (дощових) стічних вод передбачена ливнева каналізація. Водовідведення поверхневих стоків передбачається полімерними трубами до фільтрувальних колодязів, що пролягають на території підприємства, у водойму для накопичення стічної води з наступним її використанням для зовнішнього пожежогасіння.

Електропостачання здійснюється від існуючої лінії електропередач, що проходить за межами території підприємства з південної сторони.

Наявна санітарна захисна зона (50 м від житлової забудови) передбачає запобіганню негативного впливу шкідливих викидів підприємства на навколишнє середовище.

Проектом детального плану території передбачено озеленення вільних від забудови частин земельної ділянки, зокрема в межах санітарно-захисних зон, по периметру території підприємства, декоративними зеленими насадженнями, деревами листяних порід.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 2,5255 га, площа забудови – 0,26796 га, відсоток забудови земельної ділянки – 10,6%, площа замощення – 0,96316 га, площа озеленення – 1,29438 га, гранична поверховість проектованих будівель – 2 поверхи.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – приватне підприємство «УДЕЧПРОЕКТ».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 22.12.2016 р. № 258 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою планування об’єктів перспективного розвитку на земельних ділянках у місті   Жидачеві на вулицях Залізнична, 5 та Будівельників, 5».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 27 лютого 2018 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 28 лютого 2018 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 23.01.2018 р. № 7).

Розгляд пропозицій відбудеться 1 березня 2018 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

 
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. БУДІВЕЛЬНИКІВ, 5 Друк
Вівторок, 23 січня 2018, 15:44

shljachbudiv

 Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території земельної ділянки на вул. Будівельників, 5 з визначенням містобудівних умов і обмежень для будівництва та реконструкції будівель і споруд виробничого призначення Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення містобудівних умов та обмежень для реконструкції існуючих будівель промислового призначення та будівництво заводу з виробництва асфальто-бетону, цеху з виробництва бетонних елементів мощення, допоміжних будівель і споруд, влаштування виробничих майданчиків, внутрішніх проїздів, майданчиків для стоянки і розвороту автотранспорту.

Склад проекту детального плану території:

 • текстові матеріали (пояснювальна записка);
 • графічні матеріали:

-          схема розташування території в планувальній структурі міста Жидачева, масштаб 1:5000;

-          план існуючого використання території, схема існуючих планувальних обмежень, масштаб 1:1000;

-          проектний план, масштаб 1:1000;

-          схема інженерної підготовки території та вертикального планування, масштаб 1:1000;

-          план червоних ліній, схема організації руху транспорту та пішоходів, масштаб 1:1000.

 • додатки (завдання на розроблення ДПТ, містобудівний розрахунок гранично допустимих параметрів для будівництва об’єктів та споруд виробничого призначення, вихідні дані для проектування, техніко-економічні показники, відомості про учасників проектування).

Ділянка площею 1,6133 га, яка розглядається цим проектом ДПТ, знаходиться в південній частині міста Жидачева на вул. Будівельників, 5, перебуває в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю „Шляхбудсервіс – Д” і входить до складу земель промисловості, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева.

На даний час проектована територія обмежена з заходу проїжджою частиною шосейної дороги, зі сходу – територією залізничної колії сполучення Ходорів-Стрий, з півночі – промисловою територією комунальної власності міста, з півдня – охоронною зоною ЛЕП 35 Кв. В’їзд здійснюється з заходу-з проїжджої частини шосейної дороги. На території розміщені асфальто-бетонний завод, адміністративно-побутове приміщення, виробничі будівлі і споруди.

При проектуванні дотримані вимоги щодо санітарно-захисної зони дії промислового підприємства, а саме 100 м від цементно-бетонного вузла і 1000 м до житлової забудови.

Проектом детального плану території передбачається розміщення ще одного заводу по виробництву асфальто-бетону з необхідними для його роботи допоміжними будівлями і спорудами, майданчиками для складування потрібних відповідно до технологічних вимог функціонування заводу матеріалів, будівництво цеху з виробництва бетонних елементів мощення, демонтаж існуючих аварійних будівель, влаштування внутрішніх проїздів, майданчиків для стоянки і розвороту автотранспорту.

Інженерне забезпечення проектованої земельної ділянки (електропостачання, газопостачання, водопостачання, водовідведення) здійснюватиметься згідно технічних умов та висновків з погодженням відповідних служб на підключення до існуючих інженерних мереж на наступній стадії проектування.

Проектом детального плану території передбачено озеленення вільних від забудови частин земельної ділянки, зокрема в межах санітарно-захисних зон, по периметру території підприємства, декоративними зеленими насадженнями, деревами листяних порід. В межах протипожежних відстаней посадка дерев хвойних порід не допускається.

З метою запобігання пожеж встановлені протипожежні розриви між різними категоріями будівель і споруд залежно від ступеня їх вогнестійкості.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 1,6133 га, площа забудови – 0,0741 га, відсоток забудови земельної ділянки – 4,6%, площа замощення – 0,44955 га, площа озеленення – 0,91314 га, гранична поверховість проектованих будівель – 2 поверхи.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – приватне підприємство «УДЕЧПРОЕКТ».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 22.12.2016 р. № 258 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою планування об’єктів перспективного розвитку на земельних ділянках у місті   Жидачеві на вулицях Залізнична, 5 та Будівельників, 5».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 26 лютого 2018 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 27 лютого 2018 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 23.01.2018 р. № 6).

Розгляд пропозицій відбудеться 28 лютого 2018 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

СохранитьСохранитьСохранить
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 34