gototopgototop
    Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 лип   серпень 2018   вер

нпвсчпс
   1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Julianna Walker Willis Technology
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. БУДІВЕЛЬНИКІВ, 5 Друк
Вівторок, 23 січня 2018, 15:44

shljachbudiv

 Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території земельної ділянки на вул. Будівельників, 5 з визначенням містобудівних умов і обмежень для будівництва та реконструкції будівель і споруд виробничого призначення Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення містобудівних умов та обмежень для реконструкції існуючих будівель промислового призначення та будівництво заводу з виробництва асфальто-бетону, цеху з виробництва бетонних елементів мощення, допоміжних будівель і споруд, влаштування виробничих майданчиків, внутрішніх проїздів, майданчиків для стоянки і розвороту автотранспорту.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          схема розташування території в планувальній структурі міста Жидачева, масштаб 1:5000;

-          план існуючого використання території, схема існуючих планувальних обмежень, масштаб 1:1000;

-          проектний план, масштаб 1:1000;

-          схема інженерної підготовки території та вертикального планування, масштаб 1:1000;

-          план червоних ліній, схема організації руху транспорту та пішоходів, масштаб 1:1000.

  • додатки (завдання на розроблення ДПТ, містобудівний розрахунок гранично допустимих параметрів для будівництва об’єктів та споруд виробничого призначення, вихідні дані для проектування, техніко-економічні показники, відомості про учасників проектування).

Ділянка площею 1,6133 га, яка розглядається цим проектом ДПТ, знаходиться в південній частині міста Жидачева на вул. Будівельників, 5, перебуває в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю „Шляхбудсервіс – Д” і входить до складу земель промисловості, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева.

На даний час проектована територія обмежена з заходу проїжджою частиною шосейної дороги, зі сходу – територією залізничної колії сполучення Ходорів-Стрий, з півночі – промисловою територією комунальної власності міста, з півдня – охоронною зоною ЛЕП 35 Кв. В’їзд здійснюється з заходу-з проїжджої частини шосейної дороги. На території розміщені асфальто-бетонний завод, адміністративно-побутове приміщення, виробничі будівлі і споруди.

При проектуванні дотримані вимоги щодо санітарно-захисної зони дії промислового підприємства, а саме 100 м від цементно-бетонного вузла і 1000 м до житлової забудови.

Проектом детального плану території передбачається розміщення ще одного заводу по виробництву асфальто-бетону з необхідними для його роботи допоміжними будівлями і спорудами, майданчиками для складування потрібних відповідно до технологічних вимог функціонування заводу матеріалів, будівництво цеху з виробництва бетонних елементів мощення, демонтаж існуючих аварійних будівель, влаштування внутрішніх проїздів, майданчиків для стоянки і розвороту автотранспорту.

Інженерне забезпечення проектованої земельної ділянки (електропостачання, газопостачання, водопостачання, водовідведення) здійснюватиметься згідно технічних умов та висновків з погодженням відповідних служб на підключення до існуючих інженерних мереж на наступній стадії проектування.

Проектом детального плану території передбачено озеленення вільних від забудови частин земельної ділянки, зокрема в межах санітарно-захисних зон, по периметру території підприємства, декоративними зеленими насадженнями, деревами листяних порід. В межах протипожежних відстаней посадка дерев хвойних порід не допускається.

З метою запобігання пожеж встановлені протипожежні розриви між різними категоріями будівель і споруд залежно від ступеня їх вогнестійкості.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 1,6133 га, площа забудови – 0,0741 га, відсоток забудови земельної ділянки – 4,6%, площа замощення – 0,44955 га, площа озеленення – 0,91314 га, гранична поверховість проектованих будівель – 2 поверхи.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – приватне підприємство «УДЕЧПРОЕКТ».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 22.12.2016 р. № 258 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою планування об’єктів перспективного розвитку на земельних ділянках у місті   Жидачеві на вулицях Залізнична, 5 та Будівельників, 5».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 26 лютого 2018 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 27 лютого 2018 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 23.01.2018 р. № 6).

Розгляд пропозицій відбудеться 28 лютого 2018 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

СохранитьСохранитьСохранить

Додати коментар: