gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 гру   січень 2019   лют

нпвсчпс
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Julianna Willis Technology
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. БУДІВЕЛЬНИКІВ, 5 Друк
Вівторок, 23 січня 2018, 15:44

shljachbudiv

 Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території земельної ділянки на вул. Будівельників, 5 з визначенням містобудівних умов і обмежень для будівництва та реконструкції будівель і споруд виробничого призначення Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення містобудівних умов та обмежень для реконструкції існуючих будівель промислового призначення та будівництво заводу з виробництва асфальто-бетону, цеху з виробництва бетонних елементів мощення, допоміжних будівель і споруд, влаштування виробничих майданчиків, внутрішніх проїздів, майданчиків для стоянки і розвороту автотранспорту.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          схема розташування території в планувальній структурі міста Жидачева, масштаб 1:5000;

-          план існуючого використання території, схема існуючих планувальних обмежень, масштаб 1:1000;

-          проектний план, масштаб 1:1000;

-          схема інженерної підготовки території та вертикального планування, масштаб 1:1000;

-          план червоних ліній, схема організації руху транспорту та пішоходів, масштаб 1:1000.

  • додатки (завдання на розроблення ДПТ, містобудівний розрахунок гранично допустимих параметрів для будівництва об’єктів та споруд виробничого призначення, вихідні дані для проектування, техніко-економічні показники, відомості про учасників проектування).

Ділянка площею 1,6133 га, яка розглядається цим проектом ДПТ, знаходиться в південній частині міста Жидачева на вул. Будівельників, 5, перебуває в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю „Шляхбудсервіс – Д” і входить до складу земель промисловості, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева.

На даний час проектована територія обмежена з заходу проїжджою частиною шосейної дороги, зі сходу – територією залізничної колії сполучення Ходорів-Стрий, з півночі – промисловою територією комунальної власності міста, з півдня – охоронною зоною ЛЕП 35 Кв. В’їзд здійснюється з заходу-з проїжджої частини шосейної дороги. На території розміщені асфальто-бетонний завод, адміністративно-побутове приміщення, виробничі будівлі і споруди.

При проектуванні дотримані вимоги щодо санітарно-захисної зони дії промислового підприємства, а саме 100 м від цементно-бетонного вузла і 1000 м до житлової забудови.

Проектом детального плану території передбачається розміщення ще одного заводу по виробництву асфальто-бетону з необхідними для його роботи допоміжними будівлями і спорудами, майданчиками для складування потрібних відповідно до технологічних вимог функціонування заводу матеріалів, будівництво цеху з виробництва бетонних елементів мощення, демонтаж існуючих аварійних будівель, влаштування внутрішніх проїздів, майданчиків для стоянки і розвороту автотранспорту.

Інженерне забезпечення проектованої земельної ділянки (електропостачання, газопостачання, водопостачання, водовідведення) здійснюватиметься згідно технічних умов та висновків з погодженням відповідних служб на підключення до існуючих інженерних мереж на наступній стадії проектування.

Проектом детального плану території передбачено озеленення вільних від забудови частин земельної ділянки, зокрема в межах санітарно-захисних зон, по периметру території підприємства, декоративними зеленими насадженнями, деревами листяних порід. В межах протипожежних відстаней посадка дерев хвойних порід не допускається.

З метою запобігання пожеж встановлені протипожежні розриви між різними категоріями будівель і споруд залежно від ступеня їх вогнестійкості.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 1,6133 га, площа забудови – 0,0741 га, відсоток забудови земельної ділянки – 4,6%, площа замощення – 0,44955 га, площа озеленення – 0,91314 га, гранична поверховість проектованих будівель – 2 поверхи.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – приватне підприємство «УДЕЧПРОЕКТ».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 22.12.2016 р. № 258 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою планування об’єктів перспективного розвитку на земельних ділянках у місті   Жидачеві на вулицях Залізнична, 5 та Будівельників, 5».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 26 лютого 2018 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 27 лютого 2018 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 23.01.2018 р. № 6).

Розгляд пропозицій відбудеться 28 лютого 2018 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

СохранитьСохранитьСохранить

Додати коментар: