gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 кві   травень 2019   чер

нпвсчпс
   1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Julianna Willis Technology
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. ГАЛИЦЬКОГО Д., 74 А Друк
Четвер, 01 лютого 2018, 16:10
galpin.d.gal.74a

 Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території по вул. Галицького Д., 74 А з визначенням містобудівних умов і обмежень для реконструкції з добудовою нежитлового приміщення Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є опрацювання планувального рішення використання та забудови території по вул. Галицького Д., 74 А площею 2,0042 га, формування концепції вказаної території в межах промислової зони м. Жидачева.

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          схема розташування території в планувальній структурі генерального плану м. Жидачева, масштаб 1:5000;

-          план існуючого використання території суміщений з схемою планувальних обмежень, масштаб 1:1000;

-          проектний план суміщений з схемою організації руху транспорту та пішоходів, масштаб 1:1000;

-          план червоних ліній суміщений з схемою інженерної підготовки території та вертикального планування, масштаб 1:1000;

-          креслення поперечних профілів вулиць, масштаб 1:100.

  • додатки (завдання на розроблення ДПТ, містобудівний розрахунок гранично допустимих параметрів для будівництва об’єктів та споруд виробничого призначення, вихідні дані для проектування, техніко-економічні показники, відомості про учасників проектування).

Земельна ділянка площею 2,0042 га, яка розглядається цим проектом ДПТ, розташована у східній частині міста Жидачева на вул. Галицького Д., 74 А, перебуває в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Галпін» на умовах оренди згідно договору оренди землі від 29.12.2008 р. зареєстрованого у Жидачівському відділі Львівської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» 30.01.2009 р. за № 040945100001 і входить до складу земель промисловості, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева.

На даний час проектована територія обмежена з півночі землями міської ради, зі сходу – існуючим проїздом, з півдня – територією, що перебуває у власності Підлісецького І.А., та землями, що перебувають у користуванні товариства з обмеженою відповідальністю «Шляхбудсервіс – Д», з заходу – територією, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю торгівельно-виробничої компанії «Львівхолод».

Територія проектування розташована в сформованій промисловій зоні м. Жидачева, яка складається з промислових підприємств IV та V класу шкідливості з витриманими санітарно-захисними зонами 50 та 100 метрів. Земельна ділянка, на яку розробляється детальний план території, використовується товариством з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Галпін» для обслуговування існуючих будівель і споруд підприємства з виготовлення продукції з картону. Будівлі і споруди одно- та двоповерхові, переважно капітальні, перебувають в хорошому стані.

На території проектування об’єкти культурної спадщини не виявлені. Землі історико-культурної спадщини в межах ДПТ відсутні.

Згідно топопідоснови М 1:1000 по території, на яку розробляється ДПТ, проходить повітряна лінія електропередач низької напруги 0,4 кВ, кабельована лінія електропередач низької напруги 0,4 кВ, газопровід низького тиску, кабель зв’язку та водопровід. Наявність інженерних мереж та їх точна локалізація підлягають уточненню і погодженню з відповідними службами на наступних стадіях проектування.

Доступ до проектованої території здійснюється з східної сторони з існуючого проїзду, що примикає до вул. Галицького Д.

При розробленні проектного плану враховано планувальні обмеження: охоронні зони інженерних мереж, червоні лінії вулиці та проїзду, прибережно-захисна смуга канави, санітарно-захисна зона існуючих та проектованих виробничо-складських об’єктів.

Враховуючи наявні планувальні обмеження, беручи до уваги раціональне використання території, сформовані транспортні потоки проектом детального плану території пропонується добудувати до існуючої виробничо-складської будівлі будівлю складу з північної сторони та виробничу будівлю з західної сторони, збудувати окремо стоячу адміністративно-виробничо-складську будівлю у південній частині проектованої земельної ділянки. На другу чергу будівництва до виробничої будівлі передбачена добудова адміністративно-виробничо-складської будівлі. Проектування здійснено з дотриманням 50-ти метрової санітарно-захисної зони від вказаних вище виробничо-складських об’єктів.

Земельна ділянка, яка опрацьовується проектом ДПТ частково забезпечена інженерними комунікаціями. У південно-західній частині ділянки розташована водонапірна башня та насосна станція. Через ділянку проходить існуючий водопровід. Ділянка підключена до водорозподільної міської мережі. По ділянці проходить газопровід низького тиску, який згідно проекту ДПТ підлягає частковому переносу. Ділянка підключена до газорозподільної мережі м. Жидачева. Через ділянку проходить існуюча повітряна ЛЕП 0,4 Кв та кабельована лінія електропередач 0.4 кВ. Ділянка підключена до електророзподільної міської мережі. Через ділянку проходить кабель зв’язку, який проектом пропонується частково перенести. Всі заходи інженерної підготовки земельної ділянки будуть узгоджуватися відповідними службами на наступних етапах проектування.

Проектом ДПТ передбачено заходи цивільного захисту населення.

Проектним планом території пропонується комплексний благоустрій, зокрема благоустрій вулиць в червоних лініях та благоустрій зеленої зони, передбачається забезпечення належним чином впорядкування і освітлення території, замощення асфальтобетоном вулиць і проїздів, а пішохідної частини – фігурними елементами мощення.

Розрахунковий термін реалізації ДПТ від 3 до 7 років. У випадку наявності певних обставин реалізація ДПТ може здійснюватися у два етапи: І-й етап (1-ша черга будівництва) до 3-х років (будівництво будівлі складу та виробничої будівлі, будівництво окремо стоячої адміністративно-виробничо-складської будівлі, реконструкція дорожньо-транспортної мережі і часткове облаштування інженерної інфраструктури), ІІ-й етап (2-га черга будівництва) до 7-ми років (будівництво адміністративно-виробничо-складської будівлі на основі добудови з реконструкцією, реконструкція дорожньо-транспортної мережі і завершення облаштування інженерної інфраструктури.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 2,0042 га, площа забудови – 0,8690 га, відсоток забудови земельної ділянки – 43,36%, площа замощення – 0,6922 га, площа озеленення – 0,4430 га, гранично допустима висота будівель – 12 метрів.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – фізична особа-підприємець Данилів Ростислав Олегович (кваліфікаційний сертифікат серія АА № 002229).

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 16.11.2017 р. № 414 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для реконструкції з добудовою нежитлового приміщення у місті Жидачеві на вул. Галицького Д., 74 А».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 5 березня 2018 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год 6 березня 2018 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 31.01.2018 р. № 16).

Розгляд пропозицій відбудеться 7 березня 2018 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

 

galpin.d.gal.74aplan

Додати коментар: