gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 лис   грудень 2018   січ

нпвсчпс
   1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Julianna Walker Willis Technology
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. ВОКЗАЛЬНА, 1 Б Друк
Вівторок, 19 грудня 2017, 11:28
bacyk

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території визначення містобудівних умов та планувальних обмежень будівництва будівлі складського приміщення і адміністративного будинку на вул. Вокзальна, 1 Б в м. Жидачеві Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення містобудівних умов та планувальних обмежень будівництва будівлі складського приміщення і адміністративного будинку на земельній ділянці площею 0,1034 га, кадастровий номер 4621510100:01:075:0055, що розміщена у м. Жидачеві на вул. Вокзальна, 1 Б.


Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          план топографічного знімання в системі координат УСК-2000 (масштаб 1:500);

-          схема розташування території у планувальній структурі м. Жидачева, (масштаб 1:5000);

-          план існуючого використання території, опорний план (масштаб 1:1000), експлікація будівель та споруд;

-          схема планувальних обмежень, план червоних ліній (масштаб 1:1000), експлікація будівель та споруд, техніко-економічні показники;

-          детальний план території, проектний план (масштаб 1:500), експлікація будівель та споруд, техніко-економічні показники;  

-          схема організації руху транспорту і пішоходів, схема інженерних мереж, споруд (масштаб 1:1000), поперечний профіль вулиць.

  • додатки (документи, вихідні дані для проектування: копія рішення Жидачівської міської ради від 22.12.2016 р. № 256, завдання на розроблення детального плану території, проект містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, копія витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку).

Ділянка, яка розглядається цим проектом ДПТ, розміщена в східній частині міста Жидачева на вул. Федьковича і входить до складу земель промисловості, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева. Земельна ділянка перебуває в користуванні на умовах оренди до 31.12.2020 р. у фізичної особи-підприємця Бацика І.С. за функцією використання – для розміщення підприємства по заготівлі та переробці вторинної сировини.

Згідно генерального плану м. Жидачева проектована територія передбачена під розміщення складів, баз, транспортних та будівельних організацій, промислових підприємств (виробничих приміщень), які не є джерелами викидів шкідливих речовин, не створюють шуму, вібрацій та не потребують обладнання під’їзних залізничних шляхів, забезпечення умов для інтенсивного руху автомобільного транспорту.

З півночі і заходу проектована територія межує з територією Жидачівської районної спілки споживчих товариств, на якій розміщені складські приміщення, зі сходу і півдня – обмежена червоною лінією проектованої об’їзної дороги Стрий-Тернопіль, за межами якої знаходяться складські приміщення товариства з обмеженою відповідальністю торгівельно-виробничої компанії «Львівхолод».

З північної сторони до проектованого об’єкту підходить лінія електропередачі напругою 0,4 кВ.

Каналізування і електропостачання на земельній ділянці відсутні.

Зони охорони памяток культурної спадщини, археологічні території, історичний ареал на проектованій території відсутні.

На проектованій території площею 0,1034 га на вул. Вокзальна, 1 Б, що перебуває в користуванні (оренда) фізичної особи-підприємця Бацика І.С. пропонується будівництво складського приміщення для заготівлі вторинної сировини, її сортування, ущільнення, пакування та адміністративного будинку, в якому будуть розміщені офісні приміщення та побутові приміщення для працівників. На відстані 25 м від адмінбудинку заплановано майданчик під розміщення контейнера для збору твердих побутових відходів. Проектом передбачається влаштування відпочинкової зони.

Головний заїзд на ділянку передбачений з вулиці Вокзальної.

Інженерне забезпечення проектованої земельної ділянки передбачається від міських інженерних мереж згідно технічних умов, виданих відповідними службами. Каналізування об’єкту буде здійснюватися в септик на піщано-гравійний фільтр.

Територія проектованої садиби підлягає комплексному благоустрою, озелененню, влаштуванню зовнішнього освітлення, органзації в’їзду і пішохідного руху, а також безбар’єрного середовища для маломобільних груп населення.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 0,1034 га, загальна площа забудови – 0,0213 га, площа твердого покриття -0,0675 га, площа озеленення – 0,0124 га, щільність забудови – 20,63%.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – фізична особа-підприємець Спас Володимир Дмитрович.

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 22.12.2016 р. № 256 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території з визначенням містобудівних умов та обмежень будівництва будівлі складського приміщення та адміністративного будинку у м. Жидачеві на вул. Вокзальна, 1 Б».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 2 (заступник міського голови Гаврильчук Я.Г.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 22 січня 2018 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 23 січня 2018 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови Гаврильчук Ярослав Григорович (розпорядження міського голови від 14.12.2017 р. № 187).

Розгляд пропозицій відбудеться 24 січня 2018 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

СохранитьСохранить

Додати коментар: