gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 гру   січень 2019   лют

нпвсчпс
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Julianna Willis Technology
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНА, 5 Друк
Середа, 24 січня 2018, 16:36

shljachzalizn 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території земельної ділянки на вул. Залізнична, 5 з визначенням містобудівних умов і обмежень для будівництва та реконструкції будівель і споруд виробничого призначення Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення містобудівних умов та обмежень для добудови до існуючого гаража боксу для стоянки транспортних засобів, влаштування майданчиків для складування готової продукції (металоконструкції, бетонні елементи, пиломатеріали), сипучих матеріалів для технологічних потреб (щебінь, пісок), для потреб пожежного транспорту та пожежогасіння (біля цистерн паливно-мастильних матеріалів), для влаштування внутрішніх проїздів.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          схема розташування території в планувальній структурі м. Жидачева (викопіювання з генерального плану міста), масштаб 1:5000;

-          план існуючого використання території, схема існуючих планувальних обмежень, масштаб 1:1000;

-          схема організації руху транспорту та пішоходів, масштаб 1:1000;

-          проектний план території, масштаб 1:1000;

-          схема вертикального планування території, схема інженерних мереж, масштаб 1:1000.

  • додатки (завдання на розроблення ДПТ, містобудівний розрахунок гранично допустимих параметрів для будівництва об’єктів та споруд виробничого призначення, вихідні дані для проектування, техніко-економічні показники, відомості про учасників проектування).

Земельна ділянка площею 2,5255 га, яка розглядається цим проектом ДПТ, розміщена у східній частині міста Жидачева на вул. Залізнична, 5, перебуває в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю „Шляхбудсервіс – Д” і входить до складу земель промисловості, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева.

На даний час проектована територія обмежена з півночі територією, що перебуває у користуванні товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім Галпін», з півдня – автошляхом місцевого значення, з заходу – територією, що перебуває у власності Підлісецького І.А., зі сходу – територією, що перебуває у користуванні Жидачівського управління водного господарства.

В’їзд здійснюється з південної сторони – з автошляху в напрямі на с. Рогізно.

Проектом детального плану території пропонується залишити без змін розміщення існуючих будівель промислового призначення, добудувати до існуючого гаража бокс для стоянки транспортних засобів, влаштувати майданчики для складування готової продукції (металоконструкції, бетонні елементи, пиломатеріали), сипучих матеріалів для технологічних потреб (щебінь, пісок), для потреб пожежного транспорту та пожежогасіння (біля цистерн паливно-мастильних матеріалів), влаштувати внутрішні проїзди.

Проектована територія частково забезпечена інженерними комунікаціями. Водопостачання здійснюється від існуючого водопроводу. Для регуювання поверхневих (дощових) стічних вод передбачена ливнева каналізація. Водовідведення поверхневих стоків передбачається полімерними трубами до фільтрувальних колодязів, що пролягають на території підприємства, у водойму для накопичення стічної води з наступним її використанням для зовнішнього пожежогасіння.

Електропостачання здійснюється від існуючої лінії електропередач, що проходить за межами території підприємства з південної сторони.

Наявна санітарна захисна зона (50 м від житлової забудови) передбачає запобіганню негативного впливу шкідливих викидів підприємства на навколишнє середовище.

Проектом детального плану території передбачено озеленення вільних від забудови частин земельної ділянки, зокрема в межах санітарно-захисних зон, по периметру території підприємства, декоративними зеленими насадженнями, деревами листяних порід.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 2,5255 га, площа забудови – 0,26796 га, відсоток забудови земельної ділянки – 10,6%, площа замощення – 0,96316 га, площа озеленення – 1,29438 га, гранична поверховість проектованих будівель – 2 поверхи.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – приватне підприємство «УДЕЧПРОЕКТ».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 22.12.2016 р. № 258 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою планування об’єктів перспективного розвитку на земельних ділянках у місті   Жидачеві на вулицях Залізнична, 5 та Будівельників, 5».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 27 лютого 2018 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 28 лютого 2018 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 23.01.2018 р. № 7).

Розгляд пропозицій відбудеться 1 березня 2018 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

Додати коментар: