gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 гру   січень 2019   лют

нпвсчпс
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Julianna Walker Willis Technology
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ в м. Жидачеві на вул. Фабрична (ТзОВ "Галпін") Друк
П'ятниця, 02 березня 2018, 15:46
galpfabr_1

 Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території на вул. Фабрична з визначенням містобудівних умов та обмежень для реконструкції готельного комплексу Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення містобудівних умов та обмежень для реконструкції існуючої будівлі готелю, що розміщений на вул. Фабрична, 7, з добудовою до східного фасаду одноповерхового приміщення площею 480 кв. м, в якому планується розмістити бенкетний зал з виходом на відкриту терасу, санвузли, а також збільшення кількості парковочних місць на північно-західній частині території готелю.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

                      - схема розташування території в планувальній структурі міста Жидачева, масштаб 1:5000;

 - план існуючого використання – опорний план, схема планувальних обмежень, масштаб 1:1000;

- проектний план, план червоних ліній, схема організації руху транспорту та пішоходів, масштаб 1:1000;

-  поперечні профілі вулиць, масштаб 1:200;

-  схема інженерної підготовки території та вертикального планування, масштаб 1:1000;

-  схема інженерних мереж, споруд та використання підземного простору, масштаб 1:1000;

-  топографічний план земельної ділянки на вул. Фабрична, масштаб 1:1000.

  • додатки (копія рішення Жидачівської міської ради від 12.10.2017 р. № 393 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у м. Жидачеві на вул. Фабрична з визначенням містобудівних умов та обмежень для реконструкції готельного комплексу», завдання на розроблення ДПТ, копії державного акта на право власності на землю, свідоцтва про право власності на нерухоме майно та технічного паспорта будівлі готелю, містобудівний розрахунок гранично допустимих параметрів для реконструкції готельного комплексу).

Площа території в межах розроблення детального плану території у м. Жидачеві складає 3,7 га, включаючи земельну ділянку площею 0,33 га під готельним комплексом, яка перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю «Галпін» і входить до складу земель житлової та громадської забудови міста.

Територія готельного комплексу товариства з обмеженою відповідальністю «Галпін» з півночі межує з землями Жидачівського районного відділення Миколаївського міськміжрайонного відділу Львівського обласного лабораторного центру та товариства з обмеженою відповідальністю «Райпрофдезінфекція», зі сходу – з землями Жидачівської міської ради та територією автобусної станції товариства з обмеженою відповідальністю «Дельта-Автотранс», з півдня – з магістральною вулицею Фабрична, з заходу – з землями Жидачівської дитячо-юнацької спортивної школи (футбольне поле), з північного заходу – з землями товариства з обмеженою відповідальністю «Жидачівська друкарня». В’їзд на територію готельного комплексу здійснюється з вул. Фабрична. На даний час на території розміщені будівля готелю, три альтанки, мангал, погріб та атостоянка. Господарський вїзд/виїзд до готоельного комплексу здійснюється з північної сторони, з вул. Друкарської по території Жидачівського районного відділення Миколаївського міськміжрайонного відділу Львівського обласного лабораторного центру і виконує роль спільного протипожежного проїзду до цих обох об’єктів. На захід та південь від території готельного комплексу проходять повітряні лінії електропередач 0,4 кВ. В північній частині проходять газопровід середнього тиску та водопровід, з північно-східної сторони на північний захід проходять дві лінії комунальної каналізації, в східній частині – підземний кабель зв’язку, в північно-західній – повітряна лінія зв’язку.

Територія площею 0,33 га на вул. Фабрична, на якій розміщений готельний комплекс, належить на праві приватної власності на підставі державних актів на право власності на землю (державний акт ЛВ № 030206 від 23.07.2001 р. на земельну ділянку площею 0,2185 га та державний акт ЯД № 466714 від 15.02.2008 р. на земельну ділянку площею 0,1150 га) товариству з обмеженою відповідальністю «Галпін».

Детальним планом території запроектовано реконструкцію існуючої будівлі готелю, зокрема до східного фасаду добудувати одноповерхове приміщення загальною площею 480 кв. м, в якому планується обладнати бенкетний зал площею 261,3 кв. м з виходом на відкриту терасу, санвузли. У зв’язку з цим детальним планом території пропонується збільшити кількість парковочних місць, а саме виділити територію на північний захід від існуючої будівлі готелю. Запроектовано пішохідні доріжки до входів/виходів добудови, а також по її периметру. Передбачено додаткові паркомісця на існуючій тимчасовій автостоянці загальною кількістю 8 місць та 1 місце для автобуса габаритами 3,5х12 м.

Забезпечення проектованих будівель та споруд інженерними мережами здійснюватиметься від інженерних мереж згідно з технічними висновками, погодженнями служб та технічними умовами на підключення до інженерних мереж на наступній стадії проектування.

Техніко-економічні показники: територія в межах проекту ДПТ – 3,7 га, площа території готельного комплексу товариства з обмеженою відповідальністю «Галпін» – 0,3335 га, площа забудови – 0,10 га, відсоток забудови земельної ділянки – 30 %, площа замощення – 0,0900 га, площа озеленення – 0,1400 га.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – товариство з обмеженою відповідальністю «Карпати Арх-Проект».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської від 12.10.2017 р. № 393 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у м. Жидачеві на вул. Фабрична з визначенням містобудівних умов та обмежень для реконструкції готельного комплексу».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 2 (заступник міського голови Гаврильчук Я.Г.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 4 квітня 2018 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 6 квітня 2018 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови Гаврильчук Ярослав Григорович (розпорядження міського голови від 27.02.2018 р. № 35).

Розгляд пропозицій відбудеться 11 квітня 2018 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2).

galpfabr_2

Додати коментар: