gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ в м. Жидачеві на вул. Героїв Крут
her1

 Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Героїв Крут для влаштування літнього кафе Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є деталізація планувальної структури та типу забудови на проектованій території орієнтовною площею 0,0522 га у відповідності до рішень генерального плану м. Жидачева з наступним її уточненням.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          ситуаційний план території, топографічна зйомка М 1:500;

-          схема розташування території в системі міста Жидачева, М 1:5000;

-          план існуючого використання території, схема планувальних обмежень, М 1:5000;

-          проектний план забудови, схема вертикального планування території забудови, М 1:500;

-          проектний план, схема організації руху транспорту , М 1:500.

  • додатки (завдання на розроблення ДПТ, копія договору оренди землі, рішення Жидачівської міської ради від 16.11.2017 р. № 415, відомості про учасників проектування).

Земельна ділянка орієнтовною площею 0,0522 га, яка розглядається цим проектом ДПТ і передбачається під розміщення літнього кафе, розташована у північній частині міста Жидачева на вул. Героїв Крут. Вказана земельна ділянка перебуває в користуванні Яремцьо Людмили Володимирівни згідно договору оренди землі від 02.02.2006 р., зареєстрованого у Жидачівському відділі Львівської регіональної філії ДП «Центр ДЗК» 02.02.2006 р. за № 040645100006, і входить до складу земель житлової та громадської забудови, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева.

На даний час проектована територія з півночі межує з малоповерховою садибною забудовою, з півдня і зі сходу – з зоною зелених насаджень, з заходу – з існуючою вулицею Героїв Крут.

Територія є прийнятною для розміщення об’єкта торгово-відпочинкового призначення, оскільки згідно генерального плану м. Жидачева, затвердженого рішенням ХІХ-ї сесії Жидачівської міської ради від 22.06.1994 р., вона запланована під торгові комерційні пункти.

Доступ до проектованої території здійснюється з вулиці Героїв Крут.

На проектованій земельній ділянці планується розміщення літнього кафе, переносних павільйонів та стаціонарного мангалу.

Забезпечення земельної ділянки необхідними інженерними мережами пропонується від існуючих інженерних мереж згідно технічних умов відповідних служб.

Детальним планом території передбачено озеленення вільних від забудови територій деревами листяних та хвойних порід, декоративними кущами, квітами.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 0,0522 га, площа забудови – 0,0114 га, площа замощення – 0,0203 га, площа озеленення – 0,0205 га, відсоток забудови земельної ділянки – 33%.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – приватне підприємство «УДЕЧПРОЕКТ».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 16.11.2017 р. № 415 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Героїв Крут для влаштування літнього кафе».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 2 (заступник міського голови Гаврильчук Я.Г.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 6 серпня 2018 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год 7 серпня 2018 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови з питань діяльності виконавчого комітету міської ради Гаврильчук Ярослав Григорович (розпорядження міського голови від 03.07.2018 р. № 95).

Розгляд пропозицій відбудеться 8 серпня 2018 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

 her2

Сохранить

Додати коментар: