gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ в м. Жидачеві на вул. Грушевського М.
bass1

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території на вул. Грушевського з визначенням містобудівних умов та обмежень для будівництва спортивного комплексу та басейну Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є:

- впорядкування та визначення параметрів земельної ділянки для будівництва спортивного комплексу та басейну;

-  визначення містобудівних умов та обмежень для забудови земельної ділянки;

-  розпланування земельної ділянки з врахуванням прилеглої забудови;

-  встановлення цільового призначення земельної ділянки для подальшого містобудівного освоєння.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

   - схема розташування території в планувальній структурі міста Жидачева, масштаб 1:10000;  

  - план існуючого використання території (опорний план), схема планувальних обмежень, масштаб 1:500;

  - проектний план, масштаб 1:500.

Проектні рішення запропонованого детального плану території базуються на рішеннях і пропозиціях Генерального плану м. Жидачева, розробленого державним підприємством «Державний інститут проектування міст «МІСТОПРОЕКТ» (м. Львів) у 1994 році, погодженого у встановленому порядку і затвердженого рішенням ХІХ сесії Жидачівської міської ради від 22.06.1994 р.

Проектом ДПТ охоплено територію, площею приблизно 0,456 га.

Ділянка, на якій передбачається розміщення спортивного комплексу та басейну, знаходиться в центральній частині м. Жидачева на вул. Грушевського. Вона розташована в оточенні садибної житлової забудови поруч із загальноосвітньою школою № 2.

На даний час ділянка не використовується, тут наявні залишки фундаменту розпочатого колись будівництва басейну в комплексі із школою.

Північніше фундаменту споруджений трансформаторний пункт (ЗТП 389), до якого прокладений електрокабель напругою 6 кВ. Крім того, через цю ділянку прокладені колектор госппобутової каналізації (від школи) та теплотраса, що прямує від котельні до школи.

Вздовж вул. Грушевського прокладені: водопровід, газопровід, повітряна ЛЕП- 0,4 кВ тощо.

Під’їзд та підхід до проектованої ділянки здійснюються зі сторони вул. Грушевського.

Генеральним планом м. Жидачева (1994 р.) та Проектом детального планування центральної частини міста на території проектування передбачалось будівництво басейну в комплексі із школою. На той час здійснювалось будівництво нової школи, після завершення якої планувалось будівництво шкільного басейну. Згодом спорудження басейну було розпочато, але, на жаль, не реалізовано.

Отже, спорудження спортивного комплексу та басейну на місці розпочатого будівництва поруч із школою є доцільним.

При визначенні меж ділянки та проектуванні на ній будівлі необхідно врахувати:

  1. червоні лінії вулиці;
  2. нормативні відстані до існуючої забудови;
  3. наявність інженерних мереж, мінімальні відстані від яких мають становити в кожну сторону не менше (згідно ДБН 360-92**, дод. 8.1):

-   від колектора каналізації до фундаментів будівель і споруд – 3 м, до фундаментів огорож – 1,5 м;

-   від електрокабелю до фундаментів будівель і споруд – 0,6 м, до фундаментів огорож – 0,5 м;

-   від теплотраси до фундаментів будівель і споруд – 2 м, до фундаментів огорож – 1,5 м;

Всі охарактеризовані планувальні обмеження показані на плані існуючого використання території (опорному плані), суміщеному із схемою планувальних обмежень. Інші планувальні обмеження на території ДП відсутні.

Об’єкти культурної спадщини на території проектування відсутні.

Пропозиції ДПТ базуються на планувальних рішеннях, що враховують:

-  місце розташування проектованої ділянки в планувальній структурі міста;

-  сучасне використання ділянок на прилеглих територіях;

-  наявність будівель і споруд на суміжних ділянках;

-  наявність інженерних комунікацій;

-  планувальні обмеження;

-  побажання замовника – Жидачівської міської ради.

На території в межах ДПТ передбачається будівництво спортивного комплексу для занять силовими видами спорту та басейну.

Основним завданням цього проекту є визначення оптимального планувального рішення розміщення проектованого спортивного комплексу.

На проектованій ділянці, враховуючи її форму в плані та місце розташування, передбачається розміщення компактної споруди спортивного комплексу в західній її частині на відстані не менше 12 м до будівлі школи.

В комплексі новобудови пропонується розміщення: басейну з ванною довжиною 25 м, залу для занять силовими видами спорту на 2 майданчики, тренажерні зали, приміщення для занять фітнесом, приміщення персоналу, медпункт, підсобні приміщення (роздягальні, санвузли, дущові) тощо.

            Проїзд на ділянку комплексу пропонується зі сторони вул. Грушевського з організацією під’їздів до тильної сторони новобудови та до ЗТП з майданчиками розвороту транспорту.

Підходи до проектованого комплексу передбачаються від вул. Грушевського та зі сторони котельні.

Колектор каналізації, що забезпечує водовідведення від школи, пропонується прокласти східніше існуючого, що може бути реалізовано перед початком будівництва.

Існуючу теплотрасу, що сполучає котельню із школою, пропонується демонтувати. Для теплопостачання школи і проектованого спортивного комплексу слід розглянути можливість спорудження локальної котельні в складі новобудови.

Пропоновані рішення по частковому демонтажу та перенесенню існуючих інженерних комунікацій дають змогу збільшити площу забудови проектованого спортивного комплексу і розширити інфраструктуру занять фізкультурою.

            Основні техніко-економічні показники: площа проектованої ділянки спорткомплексу – 0,415 га; площа пропонованої ділянки ЗТП - 167 м²; площа забудови проектованого спорткомплексу – 1500 - 1600 м²; відсоток забудови ділянки спорткомплексу – 35-40 %; поверховість спорткомплексу – 1-2 поверхи; висота будівлі спорткомплексу – 12-15 м; загальна площа приміщень спорткомплексу – 1200 - 1300 м², в тому числі: площа залу з басейном ~ 450 м², площа залу для занять силовими видами спорту ~ 450 м².

            Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – фізична особа-підприємець Склярова Інеса Володимирівна (кваліфікаційний сертифікат серія АА № 000716.

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської від 22.02.2018 р. № 466 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки у м. Жидачеві на вулиці Грушевського М. для будівництва спортивного комплексу та басейну».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 2 (заступник міського голови Гаврильчук Я.Г.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 20 липня 2018 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 23 липня 2018 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови Гаврильчук Ярослав Григорович (розпорядження міського голови від 19.06.2018 р. № 88).

Розгляд пропозицій відбудеться 26 липня 2018 року об 11.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

 

bass2
bass3

Додати коментар: