gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ у м. Жидачеві на вул. Грушевського, 39 Друк
П'ятниця, 14 червня 2019, 09:58

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території на вул. Грушевського М., 39 ум. Жидачеві для реконструкції і обслуговування нежитлової будівлі (магазину промислових товарів) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Площа території, в межах розроблення детального плану складає 1,4 га.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, визначення планувальних обмежень та параметрів реконструкції будівлі магазину на вул. Грушевського, 39 на земельній ділянці площею 0,0353 га з надбудовою другого поверху та перспективи його добудови з південної сторони за рахунок розширення земельної ділянки на 0,0252 на (загальна площа земельної ділянки становитиме 0,0605 га); встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території, створення транспортної інфраструктури, організації транспортного та пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів, охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          схема розташування території у планувальній структурі генерального плану м. Жидачева, масштаб 1:5000;

-          план існуючого використання території-опорний план, схема існуючих планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-          проектний план, план червоних ліній, схема організації руху транспорту та пішоходів, масштаб 1:500;

-          схема інженерної підготовки території та вертикального планування, масштаб 1:500;

-          схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору, масштаб 1:500;

-          топографічний план.

  • додатки (копія рішення Жидачівської міської ради від 14.02.2019 р. № 599, завдання на розроблення детального плану території, викопіювання з генерального плану м. Жидачева (М 1:5000), копія витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, копія витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності).

Земельна ділянка, на яку розробляється детальний план території для реконструкції та обслуговування нежитлової будівлі (магазину промислових товарів) розташована на вул. Грушевського, 39 у м. Жидачеві перебуває у приватній власності. Згідно витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 02.06.2017 р. № НВ-4605157582017 площа земельної ділянки – 0,0353 га; цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07); кадастровий номер – 4621510100:01:030:0007.

З півночі та сходу земельна ділянка межує з землями загального користування (проїзд), з заходу – територією громадської забудови (торговий цент з офісними приміщеннями), з півдня – територією недіючого кладовища.

На північ від території, на яку розробляється ДПТ, розташований супермаркет «Рукавичка» та інші об’єкти торгівлі, на схід – територія місцевого ринку. На захід від території, у напрямку з півночі на південь, проходить вул. Грушевського М., за якою розташовані території житлової садибної забудови.

На земельній ділянці розміщена нежитлова будівля – магазин промислових товарів, що перебуває у приватній власності.

            Детальним планом території передбачається реконструкція існуючої будівлі магазину з надбудовою другого поверху та з перспективою добудови з південної сторони на території за рахунок розширення земельної ділянки на 0,0252 га (загальна площа ділянки становитиме 0,0605 га). Вхід на другий поверх планується по зовнішніх сходах з східної сторони будівлі.

            З західної сторони, передбачено критий неопалюваний перехід між будівлею магазину, що реконструюється та торговим центом з офісними приміщеннями з метою дотримання протипожежних відстаней між будівлями, які є недотримані.

Гранично допустима висота проектованих споруд – 9,5 м, максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 60%.

            В’їзд/виїзд на земельну ділянку магазину промислових товарів, що реконструюється, здійснюється через проїзд загального користування на розвантажувальний майданчик з південно-східної сторони будівлі.

Загальна автомобільна стоянка для комплексу будівель з торговими та офісними приміщеннями та ринку розташована вздовж правого краю вул. Грушевського М.

            Забезпечення нежитлової будівлі, що реконструюється інженерними мережами здійснюватиметься від існуючих інженерних мереж згідно з технічними умовами.

 

Техніко-економічні показники детального плану території:

 

п/п

Назва показників

Одиниця виміру

Існуючий стан

Етап

3-7 років

1

2

3

4

5

1.

Територія в межах розроблення детального плану території, у тому числі:

га

14,1

14,1

2.

Земельна ділянка для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі,

після реконструкції

--

0,0353

0,0605

площа забудови

--

0,0256

0,0376

площа замощення

--

0,0097

0,0229

2.1.

Земельна ділянка для реконструкції та обслуговування нежитлової будівлі (магазину промислових товарів),

в тому числі

--

0,0353

0,0353

площа забудови магазину промислових товарів

--

0,0256

0,0296

площа замощення

--

0,0092

0,0052

площа забудови кіоску

--

0,0005

0,0005

2.2.

Земельна ділянка для реконструкції та обслуговування нежитлової будівлі (магазину промислових товарів), що додається,

в тому числі

--

--

0,0252

площа добудови   магазину промислових товарів

--

--

0,0080

площа замощення

--

--

0,0169

площа забудови кіоску

--

--

0,0003

 

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – товариство з обмеженою відповідальністю «Карпати Арх-Проект».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 14.02.2019 р. № 599 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 39».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 16 липня 2019 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу:

ü  81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

ü  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 17 липня 2019 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 09.04.2019 р. № 44).

Розгляд пропозицій відбудеться 18 липня 2019 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

 

Додати коментар: