gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ у м. Жидачеві на вул. Вокзальна, 1 Б Друк
Четвер, 15 серпня 2019, 15:52

dpt_Vokzal1b001

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 20.06.2019 р. № 654, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проєктом змін до детального плану території земельної ділянки на вул. Вокзальна, 1 Б Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

Метою внесення змін до детального плану території (далі – ДПТ) земельної ділянки на вул. Вокзальна, 1 Б, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради   22.02.2018 р. № 467, є визначення містобудівних умов і планувальних обмежень для будівництва навісу складського приміщення і адміністративного будинку.

Проєкт внесення змін до ДПТ розроблений у відповідності до ДБН Б.1.1-14:2012 (Склад та зміст детального плану території), ДБН Б.2.2.-12:2018 (Планування і забудова), ДСП № 173-96 (Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів), НАПБ А.01.001-04 (Правила пожежної безпеки в Україні), Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», Наказу № 135 від 31.05.2017 р. (Отримання містобудівних умов та обмежень   для проектування об’єкта будівництва).

Склад проєкту детального плану території:

  1. 1.текстові матеріали (пояснювальна записка);
  2. 2.графічні матеріали:

-          схема розташування території у планувальній структурі м. Жидачева (викопіювання з генерального плану міста), масштаб 1:5000;

-          план існуючого використання території, опорний план масштаб 1:500;

-          схема планувальних обмежень, план червоних ліній, масштаб 1:1000;

-          детальний план території, масштаб 1:500;

-          схема організації руху транспорту і пішоходів, схема інженерних мереж, споруд, масштаб 1:500

-          поперечний профіль вулиць, масштаб 1:200.

3. додатки (рішення Жидачівської міської ради від 23.04.2019 р. № 621 «Про надання дозволу на внесення змін у детальний план території на вулиці Вокзальна 1 Б в місті Жидачеві », завдання на розроблення ДПТ (визначення містобудівних умов та планувальних обмежень будівництва будівлі складського приміщення і адміністративного будинку на вул. Вокзальна 1 Б у м. Жидачеві) .

Цим проєктом пропонується внести зміни у детальний план існуючої зі встановленими межами території площею 0,1034 га, що перебуває в користуванні (оренда) Бацика Івана Степановича і розташована на вул. Вокзальна, 1 Б у м. Жидачеві, кадастровий номер 462150100:01:075:1067, код класифікації видів цільового призначення земель 11.02 (землі промисловості, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).

Згідно генерального плану м. Жидачева, розробленого державним підприємством «Державний інститут проектування міст «МІСТОПРОЕКТ» (м. Львів) у 1994 році, погодженого у встановленому порядку і затвердженого рішенням ХІХ сесії Жидачівської міської ради 22.06.1994 р., на проектованій території передбачено розміщення складів, баз, транспортних та будівельних організацій.

 

З півночі земельна ділянка на вул. Вокзальна, 1 Б межує з територією Жидачівської РССТ, зі сходу і з півдня обмежена раніше запроектованою об’їзною дорогою (Стрий – Тернопіль), з заходу – Жидачівської районної спілки споживчих товариств та землями загального користування (вулиця Вокзальна, 1 Б).

На існуючій земельній ділянці загальною площею 0,1034 га, кадастровий номер 4621510100:01:075:1067, передбачається будівництво навісу складського приміщення для заготівлі вторинної сировини   (сортування, ущільнення, пакування) і адміністративного будинку та інженерних споруд. Для перспективної підприємницької діяльності   проєктними пропозиціями передбачається встановлення містобудівних умов та обмежень для об’єктів будівництва :

-гранично допустима висота навісу складського приміщення для заготівлі вторинної сировини ( сортування, ущільнення, пакування) та адміністративного будинку не більше 6,0 м;

- максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки до 40 відсотків;

- мінімально допустимі відстані від адміністративного будинку до червоних ліній – 51,37м (вул. Вокзальна)   і 1,0м (раніше запланована вулиця) та навісу складського приміщення для заготівлі вторинної сировини – 56,92м (вул. Вокзальна) і 1,0м (раніше запроектована вулиця);

- мінімально допустимі   відстані від проєктуючого навісу складського приміщення до існуючого навісу (руїна, знесення) – 10,40м і будівлі автомийки – 10,55м, від проектованого адмінбудинку до існуючого навісу (руїна, знесення) - 8,0м;

- планувальні обмеження (СЗЗ) від проектуючих об’єктів будівництва до зони регулювання житлової забудови становить 100м, від проектуючих місцевих   каналізаційних очисних споруд (МОС) продуктивністю 3 куб.м до житлових і громадських будівель становить: для септика - 8,0м , фільтруючого колодязя – 10,0м, від водозабірної споруди місцевого господарсько – питного водопостачання   та контейнера для збирання ТПВ – не менше 20,0м;

- потужність (місткість, пропускна спроможність) об’єкту будівництва по заготівлі вторинної сировини (сортування, ущільнення, пакування) становить до 2т в добу;

- охоронна зона лінії електропередач низької напруги ЛЕП-0,4 кВ по обидві сторони лінії від крайніх проводів становить 2,0м та лінії зв`язку повітряна - 2,0 м по обидві боки. Відстань від об’єкта, що проектується до існуючих інженерних мереж: до лінії електропередач – 6,0м, до водонапірної башні -44,0м.

Детальним планом передбачено планувально-просторову організацію земельної ділянки, на якій планується будівництво навісу складського приміщення для заготівлі вторинної сировини (сортування, ущільнення, пакування) і адміністративного будинку, а також забезпечення даного об’єкту водопостачанням та каналізуванням (МОС продуктивністю до 3 куб.м/д).

З північної сторони земельної ділянки організований внутрішній проїзд (асфальтобетон) шириною 6,5м зі сторони вул. Вокзальної.

Проєктом передбачено розвиток транспортної інфраструктури в цьому мікрорайоні – ширина червоних ліній (попер. Профіль 1 -1) вул. Вокзальна становить 20,0м, а ширина дорожнього полотна – 6,0м. Дорожнє покриття вулиці асфальт та запроектовано раніше вулицю шириною червоних ліній – 30,0м з дорожним полотном шириною 7,0 м.

Ця територія на якій розробляється ДПТ частково забезпечена інженерними комунікаціями. З північної сторони за межами земельної ділянки проходить існуюча лінія електропередачі напругою 0,4 кВ, а також передбачається водопостачання для господарського-побутових потреб від існуючої водонапірної башні, яка знаходиться неподалік на відстані 44,0м.

На цьому об’єкті запроектовано самопливну господарсько-побутову каналізаційну мережу з відводом від будівель на місцеві очисні споруди продуктивністю до 3 куб.м.

Відведення поверхневих стічних вод уздовж проїзної частини внутрішнього проїзду (покриття а/бетон) до вул. Вокзальна.

               Проєктним планом передбачається благоустрій прилеглої території (тротуари, пішохідні ділянки, дорожнє покриття вулиць) та проведення робіт по озелененню земельної ділянки зеленими насадженнями, а також влаштування вуличного освітлення (не менше 5 лк) території і створення безбар`єрного середовища   для маломобільних груп населення.

Даний об`єкт планової діяльності з врахуванням вище вказаних показників потужності (Р=2 т\д), а також категорії складності - ІІ та наслідків (відповідальності) - СС1 не входить до категорії об`єктів, які можуть   мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля, відповідно до ст.3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (п.3) та додатку Е (Перелік видів діяльності та об`єктів , що становлять підвищену безпеку – ДБН А2.2-1-2003).  

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проєкт ДПТ – 0,1034 га, площа забудови – 379,91 кв.м, площа твердого покриття – 208,00 кв.м, площа озеленення – 426,09 кв.м, щільність забудови – 36,75%.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – фізична особа-підприємець, архітектор Спас Володимир Дмитрович (серія АБ № 535521, реєстраційний номер № 1024).

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 23.04.2019 р. № 621 «Про надання дозволу на внесення змін у детальний план території на вулиці Вокзальна, 1 Б в місті Жидачеві».

            Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 2 (заступник міського голови Гаврильчук Я.Г) ).

Строк ознайомлення з детальним планом території до 16 вересня 2019 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проєкт містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 17 вересня 2019 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови з питань виконавчого комітету Жидачівської міської ради Гаврильчук Ярослав Григорович (розпорядження міського голови від 14.08.2019 р. № 119).

Розгляд пропозицій відбудеться 18 вересня 2019 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

dpt_Vokzal1b002

dpt_Vokzal1b003

dpt_Vokzal1b004

Додати коментар: