gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ у м. Жидачеві на вул. Вузькій, 7 Друк
Четвер, 31 січня 2019, 18:04

Hrynevskij

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з розміщенням та обслуговуванням індивідуального житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями і розподілу території по вулиці Вузькій, 7 в м. Жидачеві Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з розміщенням та обслуговуванням індивідуального житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями і розподіл території по вулиці Вузькій, 7.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          ситуаційна схема розміщення земельної ділянки в генеральному плані м. Жидачева, масштаб 1:5000;

-          план топографічного знімання земельної ділянки, масштаб 1:500;

-          план існуючого стану та схема планувальних обмежень земельної ділянки, масштаб 1:500;

-          проектний план (детальний план території) земельної ділянки, план червоних ліній вулиці Вузької, схема організації руху, поперечний профіль вулиці, план інженерних мереж, масштаб 1:500.

  • додатки (документи, вихідні дані для проектування: копія рішення Жидачівської міської ради від 25.10.2018 р. № 557, завдання на розроблення детального плану території, персональні дані ініціатора детального плану території).

Ділянка, яка розглядається проектом ДПТ, знаходиться на півночі центральної частини міста Жидачева і входить до складу земель житлової та громадської забудови, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, і розміщена в кварталі малоповерхової житлової забудови.

Проект детального плану території на вул. Вузька, 7 визначає розмір земельної ділянки для обслуговування триквартирного житлового будинку, який складає 0,0287 га, та параметри нової земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку, площа якої складає 0,0519 га.

Будівництво нового двоповерхового будинку садибного типу пропонується здійснити шляхом зблокування з існуючим триквартирним будинком.

Проектована земельна ділянка не відноситься до земель історико-культурного призначення, знаходиться за межами залягання корисних копалин.

Згідно генерального плану міста Жидачева земельна ділянка не має жодних містобудівних обмежень щодо садибної забудови.

Транспортний доступ до проектованої будівлі здійснюватиметься з вулиці Вузької.

Інженерне забезпечення проектованої земельної ділянки передбачається від міських інженерних мереж згідно технічних умов, виданих відповідними службами.

Територія проектованої садиби підлягає комплексному благоустрою, озелененню, влаштуванню зовнішнього освітлення, органзації в’їзду і пішохідного руху.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 0,0519 га, площа зелених насаджень – 0,0227 га, площа твердого покриття 0,0168 га.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – Жидачівський відділ орендного підприємства «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 25.10.2018 р. № 557 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Вузька, 7».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 4 березня 2019 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 5 березня 2019 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 22.01.2019 р. № 9).

Розгляд пропозицій відбудеться 6 березня 2019 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

 

Додати коментар: