gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Громадське обговорення ДПТ для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій в с.Бережниця Друк
Четвер, 26 серпня 2021, 16:06

beregn_003

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

детального плану території для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій в с.Бережниця Стрийського району Львівської області

(в т.ч. розділ Охорони навколишнього природного середовища).

 

     Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території для розміщення та експлуатації обєктів і споруд телекомунікацій в с.Бережниця Стрийського району Львівської області, в т.ч. розділ Охорони навколишнього природного середовища (надалі – ДПТ), (ініціатор ТОВ «лайфселл»), Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

Територія детального плану знаходиться у південній частині с.Бережниця. Територія опрацювання складає – 0,5600 га.

Територія опрацювання межує з землями особистого селянського господарства.

Мета розроблення детального плану території:

- визначення планувально-просторової структури території для розміщення споруди телекомунікації, враховуючи прилеглу територію;

- визначення функціонального призначення проектованої території;

- визначення містобудівних умов та обмежень забудови.

- визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

Перелік графічних матеріалів із зазначенням масштабу:

- Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту , М 1:5000;

- План існуючого використання території та планувальні обмеження, М1: 500 ;

- Проектний план ( основне креслення) та планувальні обмеження, М1: 500 ;

- Схема організації руху транспорту та пішоходів, М 1: 500;

- Схема інженерної підготовки території та вертикальне планування м 1: 500 .

Склад текстових матеріалів:

Пояснювальна записка .

                Проєктом ДПТ згідно намірів ТОВ «лайфселл» передбачається розміщення та експлуатація обєкта телекомунікації в с.Бережниця Стрийського району Львівської області з визначенням граничних параметрів споруди і допустимого функціонального використання території в умовах існуючої ситуації.

            Земельна ділянка для обєкту телекомунікацій знаходиться в південній частині населеного пункту с.Бережниця. Проєктом передбачено встановлення антенної щогли без встановлення будь-якого радіо випромінюючого обладнання.

            Зметою поліпшення навколишнього природного середовища встановлюються санітарно-захисні зони від об’єкта, прибережно-захисні смуги від річки, охоронні зони від інженерних мереж та червоні лінії вулиць.

 

              ДПТ не передбачається розміщення першої та другої категорій видів планованої діяльності та об’єктів, стосовно яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля, відповідно до ст. 3 ЗУ "Про оцінку впливу на довкілля".

           Замовник ДПТ: виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Розробник ДПТ: ТзОВ «УкрЗахідУрбанізація»

           Підстава розроблення детального плану території: рішення Жидачівської міської ради від 20.05.2021 р. № 412 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в селі Бережниця» .

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, відділ містобудування, архітектури та земельних відносин, другий поверх (начальник відділу Людкевич Л.В.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 24 вересня 2021 року включно.

       Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

           Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

         Пропозиції направляти на адресу:

ü  81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

ü  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

          Термін подачі пропозицій до 24 вересня 2021 року включно.

      Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Людкевич Л.В. (розпорядження міського голови від 18.08.2021 р. №293).

           Розгляд пропозицій відбудеться 27 вересня 2021 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, другий поверх).

beregn_004

Додати коментар: