gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 гру   січень 2019   лют

нпвсчпс
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Julianna Walker Willis Technology
Громадське обговорення ДПТ на вул. Федьковича Ю., 6 Друк
Понеділок, 23 жовтня 2017, 12:48

bilyk

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з обслуговуванням індивідуального житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями по вул. Федьковича Ю., 6 в м. Жидачеві Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з обслуговуванням індивідуального житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями по вул. Федьковича Ю., 6.

Склад проекту детального плану території:

 • текстові матеріали (пояснювальна записка);

 • графічні матеріали:

  • ситуаційна схема розміщення земельної ділянки в проекті забудови кварталу, масштаб 1:5000;

  • план існуючого стану та схема планувальних обмежень, масштаб 1:500;

  • проектний план (детальний план території), план червоних ліній вулиці Федьковича, схема організації руху, поперечний профіль вулиці, план інженерних мереж, масштаб 1:500.

 • додатки (документи, вихідні дані для проектування: копія рішень Жидачівської міської ради від 18.05.2017 р. № 329, завдання на розроблення детального плану території, план топографічного знімання території в масштабі 1:500).

  Ділянка, яка розглядається цим проектом ДПТ, знаходиться в південно-східній частині міста Жидачева на вул. Федьковича і входить до складу земель житлової та громадської забудови, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, і розміщена в кварталі садибної індивідуальної житлової забудови.

  Площа проекту детального плану території складає 0,10 га.

  На даний час на частині території проекту ДПТ площею 0,0600 га, якою користується Мешканка м. Жидачева Білик Любов Миколаївна, розміщений існуючий індивідуальний житловий будинок з господарськими будівлями, які збудовані на підставі проекту забудови земельної ділянки, погодженого головним архітектором Жидачівського району 20.09.1994 р. Земельна ділянка площею 0,0400 га, яка примикає до забудованої земельної ділянки, знаходиться в захисній зоні існуючої повітряної лінії електромереж 10 кВ, тому не може бути відведена під жодне будівництва, проте її можна облагородити зеленими зонами, багаторічними насадженнями і використовувати як благоустроєну територію. Існуючі будівлі розміщені з дотриманням протипожежних і санітарних вимог.

  Проектована земельна не відноситься до земель історико-культурного призначення, знаходиться за межами залягання корисних копалин.

  Заїзд на ділянку передбачений з вулиці Федьковича Ю.

  Інженерне забезпечення проектованої земельної ділянки передбачається від міських інженерних мереж згідно технічних умов, виданих відповідними службами.

  Територія проектованої садиби підлягає комплексному благоустрою, озелененню, влаштуванню зовнішнього освітлення, органзації в’їзду і пішохідного руху.

  Основні принцити планувально-просторової організації території та пропозиції проекту ДПТ базуються на планувальних рішеннях, закладених у генеральному плані міста та проекті забудови кварталу, з врахуванням рішенння Жидачівської міської ради від 18.05.2017 р. № 329, інтересів землекористувача Білик Л.М., планувальних обмежень забудови кварталу та сучасних тенденцій в сфері садибного будівництва та благоустрою.

  Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 0,10 га, площа зелених насаджень – 0,0609 га, площа твердого покриття 0,0237 га.

  Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

  Розробник детального плану території – Жидачівський відділ орендного підприємства «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

  Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 18.05.2017 р. № 329 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування існуючих будівель і споруд на земельній ділянці в м. Жидачеві на вул. Федьковича, 6».

  Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

  Строк ознайомлення з детальним планом території – до 24 листопада 2017 року.

  Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

 • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

 • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

 • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

 • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

 • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

              Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

             Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

  Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

  Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 27 листопада 2017 року.

  Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 10.10.2017 р. № 159).

  Розгляд пропозицій відбудеться 28 листопада 2017 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

Додати коментар: