gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
Громадське обговорення ДПТ на вул. Сковороди

DPTRavlik

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території для визначення меж та площі земельної ділянки для ведення садівництва по вул. Сковороди в м. Жидачеві Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення меж та площі земельної ділянки для ведення садівництва на території м. Жидачева на вул. Сковороди Г.

Склад проекту детального плану території:

 • текстові матеріали (пояснювальна записка);

 • графічні матеріали:

  • схема розташування території у планувальній структурі генерального плану м. Жидачева по вул. Сковороди, масштаб 1:5000;

  • ситуаційна схема розміщення земельної ділянки по вул. Сковороди в м. Жидачеві, масштаб 1:5000;

  • план існуючого стану території та схема планувальних обмежень земельної ділянки по вул. Сковороди в м. Жидачеві, масштаб 1:500;

  • проектний план (детальний план території) по вул. Сковороди в м. Жидачеві, план червоних ліній вулиці, схема організації руху, поперечний профіль вулиці, план інженерних мереж, масштаб 1:500.

 • додатки (документи, вихідні дані для проектування: копія рішення Жидачівської міської ради від 16.03.2017 р. № 282, завдання на розроблення ДПТ, план топографічного знімання території, масштаб 1:500).

  Земельна ділянка, яка пропонується цим проектом ДПТ для відведення для ведення садівництва, розміщена на впорядкованій за рахунок землекористувача Равлика Р.В. території в західній частині міста на межі заплавної та першої надзаплавної терас річки Стрий, межує з кварталом малоповерхової індивідуальної садибної забудови і належить до земель комунальної власності територіальної громади м. Жидачева.

  Проектом детального планування охоплено площу 0,12 га та прилеглу територію.

  В склад території детального плану площею 0,12 га, яка пропонується для відведення під садівництво, входить і схил, який згідно генерального плану м. Жидачева передбачений як зелена зона міста. Ця територія протягом майже 25 років перебуває в користуванні Равлика Р.В., який її впорядковував, проводив благоустрій, що вберегло цю ділянку від глибокої корозії. Землекористувач повикорчовував чагарники, завіз велику кількість грунту для вирівнювання території і засипки ям, очистив територію від сміття, благоустроїв її, засадив декоративними кущами, плодовими деревами, що в кінцевому результаті стане добрим і міцним захистом схилу від ерозії. Всі ці роботи були проведені з метою впорядкування прилеглої до його будинковолодіння території, усунення антисанітарних умов, що створилися в результаті утворення на схилі стихійного сміттєзвалища, утвореного мешканцями цього житлового кварталу.

  Квартал садибної житлової забудови, в склад якого входить будинковолодіння Равлика Р.В. і який межує з проектованою територією, забудовувався в 1980-1990-х роках згідно погодженої схеми забудови. Будинковолодіння Равлика Р.В. збудоване згідно проекту забудови земельної ділянки на вул. Сковороди Г., 2, виданого у 1989 році головним архітектором Жидачівського району на підставі рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 10.02.1989 р. № 43.

  Земельна ділянка площею 0,12 га, яка передбачається під садівництво обмежена зі сходу земельними ділянками малоповерхової індивідуальної садибної забудови, з півночі – вулицею Сковороди Г., з заходу і півдня – схилом.

  Земельна ділянка не відноситься до земель історико-культурного призначення і розміщена за межами залягання корисних копалин.

  Згідно генерального плану міста Жидачева вказана земельна ділянка передбачена як зелена зона міста і не має жодних містобудівних обмежень щодо її використання для ведення індивідуального садівництва.

  Транспортний доступ до проектованої земельної ділянки здійснюється з вулиці Сковороди Г., яка є головною транспортною артерією цієї частини міста.

  Основні принцити планувально-просторової організації території та пропозиції проекту ДПТ базуються на планувальних рішеннях, закладених у генеральному плані міста, і спрямовані на формування нового якісного середовища, що сприятиме комфорту життєдіяльності (проживанню, відпочинку) городян. При цьому враховано рішенння Жидачівської міської ради від 16.03.2017 р. № 282, інтереси землекористувача Равлика Р.В., природні умови та планувальні обмеження.

  Проектом детального плану території передбачається розвиток та освоєння вільної території з утворенням зеленої зони через органзацію на ній саду.

  Інженерне забезпечення проектованої земельної ділянки, розміщення на ній інженерних мереж та споруд не передбачається.

  Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 0,12 га, площа зелених насаджень – 0,12 га, площа благоустрою – 0,12 га.

  Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

  Розробник детального плану території – Жидачівський відділ орендного підприємства «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

  Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 16.03.2017 р. № 282 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для визначення меж та площі земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Сковороди для передачі її у власність для ведення садівництва».

  Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

  Строк ознайомлення з детальним планом території – до 27 листопада 2017 року.

  Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

 • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

 • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

 • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

 • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

 • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

              Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

             Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

  Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

  Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 28 листопада 2017 року.

  Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 13.10.2017 р. № 163).

  Розгляд пропозицій відбудеться 29 листопада 2017 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

Додати коментар: