gototopgototop
    Місцеві податки і збори на території м.Жидачева на 2018 рік: - єдиний податок (тут); - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) *** Податки і збори на території міста Жидачів на 2017 рік: - єдиний податок (тут); податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) ***  Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 тра   червень 2018   лип

нпвсчпс
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Julianna Walker Willis Technology
Громадське обговорення ДПТ на вул. Сковороди Друк
Вівторок, 24 жовтня 2017, 12:30

DPTRavlik

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території для визначення меж та площі земельної ділянки для ведення садівництва по вул. Сковороди в м. Жидачеві Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення меж та площі земельної ділянки для ведення садівництва на території м. Жидачева на вул. Сковороди Г.

Склад проекту детального плану території:

 • текстові матеріали (пояснювальна записка);

 • графічні матеріали:

  • схема розташування території у планувальній структурі генерального плану м. Жидачева по вул. Сковороди, масштаб 1:5000;

  • ситуаційна схема розміщення земельної ділянки по вул. Сковороди в м. Жидачеві, масштаб 1:5000;

  • план існуючого стану території та схема планувальних обмежень земельної ділянки по вул. Сковороди в м. Жидачеві, масштаб 1:500;

  • проектний план (детальний план території) по вул. Сковороди в м. Жидачеві, план червоних ліній вулиці, схема організації руху, поперечний профіль вулиці, план інженерних мереж, масштаб 1:500.

 • додатки (документи, вихідні дані для проектування: копія рішення Жидачівської міської ради від 16.03.2017 р. № 282, завдання на розроблення ДПТ, план топографічного знімання території, масштаб 1:500).

  Земельна ділянка, яка пропонується цим проектом ДПТ для відведення для ведення садівництва, розміщена на впорядкованій за рахунок землекористувача Равлика Р.В. території в західній частині міста на межі заплавної та першої надзаплавної терас річки Стрий, межує з кварталом малоповерхової індивідуальної садибної забудови і належить до земель комунальної власності територіальної громади м. Жидачева.

  Проектом детального планування охоплено площу 0,12 га та прилеглу територію.

  В склад території детального плану площею 0,12 га, яка пропонується для відведення під садівництво, входить і схил, який згідно генерального плану м. Жидачева передбачений як зелена зона міста. Ця територія протягом майже 25 років перебуває в користуванні Равлика Р.В., який її впорядковував, проводив благоустрій, що вберегло цю ділянку від глибокої корозії. Землекористувач повикорчовував чагарники, завіз велику кількість грунту для вирівнювання території і засипки ям, очистив територію від сміття, благоустроїв її, засадив декоративними кущами, плодовими деревами, що в кінцевому результаті стане добрим і міцним захистом схилу від ерозії. Всі ці роботи були проведені з метою впорядкування прилеглої до його будинковолодіння території, усунення антисанітарних умов, що створилися в результаті утворення на схилі стихійного сміттєзвалища, утвореного мешканцями цього житлового кварталу.

  Квартал садибної житлової забудови, в склад якого входить будинковолодіння Равлика Р.В. і який межує з проектованою територією, забудовувався в 1980-1990-х роках згідно погодженої схеми забудови. Будинковолодіння Равлика Р.В. збудоване згідно проекту забудови земельної ділянки на вул. Сковороди Г., 2, виданого у 1989 році головним архітектором Жидачівського району на підставі рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 10.02.1989 р. № 43.

  Земельна ділянка площею 0,12 га, яка передбачається під садівництво обмежена зі сходу земельними ділянками малоповерхової індивідуальної садибної забудови, з півночі – вулицею Сковороди Г., з заходу і півдня – схилом.

  Земельна ділянка не відноситься до земель історико-культурного призначення і розміщена за межами залягання корисних копалин.

  Згідно генерального плану міста Жидачева вказана земельна ділянка передбачена як зелена зона міста і не має жодних містобудівних обмежень щодо її використання для ведення індивідуального садівництва.

  Транспортний доступ до проектованої земельної ділянки здійснюється з вулиці Сковороди Г., яка є головною транспортною артерією цієї частини міста.

  Основні принцити планувально-просторової організації території та пропозиції проекту ДПТ базуються на планувальних рішеннях, закладених у генеральному плані міста, і спрямовані на формування нового якісного середовища, що сприятиме комфорту життєдіяльності (проживанню, відпочинку) городян. При цьому враховано рішенння Жидачівської міської ради від 16.03.2017 р. № 282, інтереси землекористувача Равлика Р.В., природні умови та планувальні обмеження.

  Проектом детального плану території передбачається розвиток та освоєння вільної території з утворенням зеленої зони через органзацію на ній саду.

  Інженерне забезпечення проектованої земельної ділянки, розміщення на ній інженерних мереж та споруд не передбачається.

  Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 0,12 га, площа зелених насаджень – 0,12 га, площа благоустрою – 0,12 га.

  Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

  Розробник детального плану території – Жидачівський відділ орендного підприємства «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

  Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 16.03.2017 р. № 282 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для визначення меж та площі земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Сковороди для передачі її у власність для ведення садівництва».

  Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

  Строк ознайомлення з детальним планом території – до 27 листопада 2017 року.

  Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

 • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

 • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

 • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

 • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

 • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

              Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

             Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

  Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

  Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 28 листопада 2017 року.

  Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 13.10.2017 р. № 163).

  Розгляд пропозицій відбудеться 29 листопада 2017 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

Додати коментар: