gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Громадське обговорення ДПТ на вул. Заводській у м. Жидачеві Друк
Четвер, 30 вересня 2021, 16:29

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

детального плану території для зміни цільового призначення земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості (для розроблення родовища суглинків) на вул. Заводській у м. Жидачеві Львівської області.


Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території для зміни цільового призначення земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості (для розроблення родовища суглинків) на вул. Заводській у м. Жидачеві Львівської області (надалі – ДПТ), (ініціатор ТзОВ «Жидачівське заводоуправління цегельних заводів»), Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

Площа детального плану території сладає орієнтовно 17,9923 га.

Площа земельної ділянки пропонованої для відведення – 3,9999 га.

Мета розроблення детального плану території:

Виготовлення ДПТ має на меті аналіз існуючої забудови та розробку варіанту планувальної структури з уточненням та встановленням меж земельної ділянки, функціонального призначення території.

Перелік графічних матеріалів із зазначенням масштабу:

- Схема розміщення ділянки в системі розселення Львівської області;

- План існуючого використання території суміщений з опорним планом та схемою планувальних обмежень, М 1:2 000 ;

- Проектний план суміщений з планом червоних ліній, схемою руху та профілями вулиць (основне креслення) М1:1 000 ;

- Схема інженерних мереж М1:2 000.

Склад текстових матеріалів:

Пояснювальна записка .

В межах території детального плану передбачається розміщення ділянки для розроблення Західної ділянки Жидачівського родовища суглинків ІУ класу шкідливості, а також необхідний комплекс заходів,щодо благоустрою, приведення до нормативних показників параметрів існуючих вулиць.

Проектований розмір ділянки для розроблення Західної ділянки Жидачівського родовища суглинків, прийнятий при проектування, складає 3,9999 га.

           Земельна ділянка знаходиться в південній частині м.Жидачів.

Зважаючи на намари інвестора, вигідне розміщення ділянки для продовження формування виробничої території, ДПТ передбачено раціональне розміщення даних об»єктів з визначенням основних регламентів.

За функціональним призначенням більшість території проектування передбачається під розміщення ділянки для розроблення родовища суглинків.

Спеціальний дозвіл на користування надрами Західної ділянки Жидачівського родовища №4972 від 19 лютого 2019 року.

 

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Жидачівської міської ради.         

Розробник ДПТ: ТзОВ «Шеремета архітект груп».

Розробник СЕО: ТзОВ «Центр Проект ЛТД».

  Підстава розроблення детального плану території: рішення Жидачівської міської ради від 09.07.2020 р. №852 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для зміни цільового призначення земель у м.Жидачеві на вул.Заводській».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, відділ містобудування, архітектури та земельних відносин, другий поверх (начальник відділу Людкевич Л.В.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 29 жовтня 2021 року включно.

       Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

-         повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-         юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-         власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-         представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-         народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

           Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

         Пропозиції направляти на адресу:

ü  81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

ü  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

          Термін подачі пропозицій до 29 жовтня 2021 року включно.

      Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Людкевич Л.В. (розпорядження міського голови від 06.09.2021 р. №324)

           Розгляд пропозицій відбудеться 1 листопада 2021 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, другий поверх).

Zvit_ceo_0001

Zvit_ceo_0002

Zvit_ceo_0003

Zvit_ceo_0004

Zvit_ceo_0005

Zvit_ceo_0006

Zvit_ceo_0007

Zvit_ceo_0008

Zvit_ceo_0009

Zvit_ceo_0010

Zvit_ceo_0011

Zvit_ceo_0012

Zvit_ceo_0013

Zvit_ceo_0014

Zvit_ceo_0015

Zvit_ceo_0016

Zvit_ceo_0017

Zvit_ceo_0018

Zvit_ceo_0019

Zvit_ceo_0020

Zvit_ceo_0021

Zvit_ceo_0022


Додати коментар: