gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Громадське обговорення ДПТ по вул. В.Чорновола в с. Пчани Друк
Четвер, 04 листопада 2021, 10:57

IMG_20211104_09

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з розміщенням та обслуговуванням індивідуального житлового будинку

з господарськими будівлями та спорудами по вул. В.Чорновола в с. Пчани Стрийського району Львівської області

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. №211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з розміщенням та обслуговуванням індивідуального житлового будинку з господарськими та спорудами по вул. В.Чорновола в с. Пчани Стрийського району Львівської області (ініціатор Викшта І.С.) (надалі – ДПТ) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

Замовник ДПТ: виконком Жидачівської міської ради.

Розробник ДПТ: ОП ЛОПВАПБ

В проєкті опрацьована територія площею 0,25 га та прилегла територія

Мета та розроблення детального плану території:

Визначення містобудівних умов і планувальних обмежень.

Перелік графічних матеріалів із зазначенням масштабу:

- Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту. М 1:2000;

- Викопіювання з опорного плану. М 1:2000;

- План існуючого стану території та схема планувальних обмежень. М 1:5000;

- Проектний план /детальний план території, план червоних ліній, схема організації руху, поперечний профіль вулиці, план інженерних мереж. М 1:5000.

Склад текстових матеріалів

Пояснювальна записка.

Земельна ділянка на яку розробляється ДПТ перебуває у користуванні Викшти І.С., знаходиться в південо-східній частині с. Пчани, в кварталі малоповерхової індивідуальної садибної забудови. Відповідно до генплану села дана земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту с. Пчани і належить до земель житлової та громадської забудови.

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 19.08.2021р. №789 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с.Пчани на вул.Чорновола, 6»

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, відділ містобудування, архітектури та земельних відносин, другий поверх (начальник відділу Людкевич Л.В.).

       Строк ознайомлення з детальним планом території – до 3 грудня 2021 року включно       Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

           Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

         Пропозиції направляти на адресу:

ü  81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

ü  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

          Термін подачі пропозицій до 3 грудня 2021 року включно.

      Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Людкевич Л.В. (розпорядження міського голови від 02.11.2021 р. № 394).

           Розгляд пропозицій відбудеться 6 грудня 2021 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, другий поверх).

 

Додати коментар: