gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДПТ (с.Пчани) Друк
Понеділок, 01 березня 2021, 09:53

3___

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

детального плану території

для будівництва та обслуговування підприємства по вирощуванню відгодівельного та ремонтного молодняка в с.Пчани

Жидачівського району Львівської області (за межами населеного пункту)

 

            Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 20.06.2019 р. № 654, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проєктом детального плану території для будівництва та обслуговування підприємства по вирощуванню відгодівельного та ремонтного молодняка в с.Пчани Жидачівського району Львівської області (за межами населеного пункту) (надалі – ДПТ) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

Мета та розроблення детального плану території:

уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та параметрів забудови земельної ділянки; визначення всіх планувальних обмежень використання території, згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами;

Перелік графічних матеріалів із зазначенням масштабу:

-Схема розташування території у планувальній структурі генплану с.Пчани. М 1:2000;

-План існуючого використання території. Схема існуючих планувальних обмежень М 1:1000;

-Проектний план. Схема організації руху транспорту та пішоходів. План червоних ліній М 1 : 1000;

-схема інженерної підготовки території та вертикального планування М 1:1000;

-схема інженерних мереж, споруд М 1:1000.

Склад текстових матеріалів

Пояснювальна записка.

            Територія, на яку роз розроблено ДПТ розташована в східній частині села Пчани, за межами населеного пункту.

Ділянка планової діяльності передбачена для будівництва та обслуговування підприємства по вирощуванню відгодівельного та ремонтного. За містобудівними факторами наміри забудови і використання відповідають містобудівним умовам і обмеженням.

            Територія для будівництва та обслуговування підприємства по вирощуванню відгодівельного та ремонтного молодняка знаходиться у західній частині земельної ділянки що знаходиться між існуючими корівниками, в складі Фермерського господарства «Пчани-Денькович».

            Цільове призначення земельної ділянки – 01.13 Для іншого сільськогосподарського призначення для обслуговування та реконструкції нежитлових будівель.

Через село Пчани у напрямку з заходу на північний схід проходить міжнародна автодорога державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, тому згідно з Схемою планування території Львівської області територія населеного пункту визначена, як інвестиційно-приваблива в зоні міжнародних транспортних шляхів.

            Детальний план території господарського двору для будівництва, обслуговування та реконструкції нежитлових будівель та споруд в с.Пчани на території Вільховецької сільської ради (за межами населеного пункту) Жидачівського району Львівської області, розроблений ПП «ІМТА» у 2018 році та затверджений розпорядженням голови Жидачівської райдержадміністрації від 12.10.2018 р. №931.

Санітарно-захисна зона від території ФГ «Пчани-Денькович» встановлена відповідно до «Проекту обґрунтування розмірів санітарно-захисної зони. ФГ «Пчани-Денькович», розробленого ТзОВ «Юрлицо» у 2017 році, який погоджений відповідно до Наукового Звіту за результатами робіт для потреб Державної санітарно-епідеміологічної експертизи ДУ «Інститутом громадського здоров’я ім. О.М.Марзєєва НАМН України» від 29.12.2017р. № 22.2/4652 та Протоколу державної санітарно-епідеміологічної експертизи Комісії з питань встановлення та зміни розмірів санітарно-захисних зон від 29.12.2017р. № 2272.

           В межах території, що пропонується для розміщення проектованої будівлі розташовані зерносклад, забійний пункт, водонапірні вежі, вигульні майданчики (навіси для утримання тварин), які планується демонтувати. Також розташований фундамент колишнього корівника.

         Підприємство по вирощуванню відгодівельного та ремонтного молодняка проектується на фундаменті колишнього корівника з розширенням площі будівлі в плані та розташовуватиметься між існуючими будівлями корівника №2 з родильним відділенням та корівника, до яких при блоковані вигульні майданчики (навіси для утримання тварин), що виводяться з користування.

            Водопостачання планується від проектованої водонапірної вежі, що знаходитиметься в південно-західній частині території, згідно з Гідрогеологічним висновком і обґрунтуванням видобутку вод із свердловини №1, ФГ «Пчани-Денькович» у с. Пчани, розробленого ТзОВ «Кварц» у 2012 році.

            Перший пояс зони санітарної охорони підземних джерел становить 30м, згідно з п. 15.2.1.1 ДБН В.2.5-74:2013 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди. Основні положення проектування».

            Забезпечення будівель та споруд інженерними мережами, буде здійснюватися від існуючих мереж, згідно з технічними висновками, погодженнями служб та технічними умовами на підключення на наступних стадіях проектування.

            Санітарно-захисна зона від будівель для утримання тварин до найближчої житлової забудови встановлена:

- 45м у північному напрямку;

- 35м у східному напрямку;

-70м у північно-східному напрямку. У всіх інших напрямках (південному, західному) залишити нормативну СЗЗ від крайніх будівель для утримання тварин та основних джерел викидів розміром 250м, за умови дотримання виробничої потужності, системи поводження з виробничими відходами (гноєм), реалізації запроектованих рішень щодо виведення з користування вигульного майданчика.

Об'єкти природно-заповідного фонду (ПЗФ) в зоні впливу планованої діяльності відсутні.

Розвиток сільських населених пунктів на даний час є найактуальнішим, адже зараз тенденція йде не до розвитку а до занепаду сільських місцевостей: закриття підприємств, втрата робочих місць та засобів для існування населення відповідно. Тому основною метою є зберегти всі можливі альтернативи для того щоб повернути населення в село дати їм нормальні умови для існування, заробітку та забезпечення власних сімей.

Будівництво нових виробничих об’єктів, дасть змогу розвиватись населеному пункту при такій складній соціально-економічній ситуації в країні. Тому позитивний вплив є очевидним.

Підстава розроблення детального плану території – розпорядження Жидачівської райдержадміністрації ради від 21.12.2020р. №404 «Про розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування підприємства по вирощуванню відгодівельного та ремонтного молодняка в с.Пчани Жидачівського району Львівської області (за межами населеного пункту)».

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 29 березня 2021 року.

       Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

           Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

         Пропозиції направляти на адресу:

ü  81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

ü  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

          

          Термін подачі пропозицій до 26 березня 2021 року включно.

        Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Людкевич Л.В. (розпорядження міського голови від 23.02.2021 р. № 53).

           Розгляд пропозицій відбудеться 29 березня 2021 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, перший поверх).

Додати коментар: