gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДПТ (вул. Заньковецької М., 20 у м. Жидачів) Друк
Понеділок, 01 березня 2021, 09:54

Zankovetskoi_2021-02-26_17-07-41

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з розміщенням та обслуговуванням індивідуального житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями і спорудами на

вул. Заньковецької М.,20 у м. Жидачеві Львівської області

            Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 20.06.2019 р. № 654, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з розміщенням та обслуговуванням індивідуального житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями і спорудами на вул. Заньковецької М.,20 у м. Жидачеві Львівської області ( ініціатор Возна Л.В.) (надалі – ДПТ) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

В проєкті опрацьована територія площею 0,10 га та прилегла територія.

Мета та розроблення детального плану території:

Визначення всіх планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки, згідно з державними будівельними нормами

Перелік графічних матеріалів із зазначенням масштабу:

-Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту . М 1:5000;

- План існуючого стану території та схема планувальних обмежень. М 1:500;

-Проектний план (детальний план території, план червоних ліній, схема організації руху, поперечних профілів вулиць, план інженерних мереж). М 1 :500;

Склад текстових матеріалів

Пояснювальна записка .

Проектна територія знаходиться в межах кварталу індивідуальної малоповерхової садибної забудови. Пропозиції ДПТ базуються на планувальних рішеннях, закладених у генеральному плані міста Жидачева. Вулична мережа в межах проектованої території згідно генплану мЖидачева. План червоних ліній в М1:500 і поперечний профіль вулиці Заньковецької показані на листі детального плану території. Інженерне забезпечення проектованої забудови передбачається від міських інженерних мереж згідно технічних умов, виданих відповідними службами.

           Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 08.10.2020 р. № 879 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у м. Жидачеві на вул. Заньковецької М.,20 (колишня вулиця З.Космодем»янської,20) для будівництва жилого будинку (садибного типу), господарських будівель і споруд».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, відділ містобудування, архітектури та земельних відносин, другий поверх (начальник відділу Людкевич Л.В.).

       Строк ознайомлення з детальним планом території – до 26 березня 2021 року.

       Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

           Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

         Пропозиції направляти на адресу:

ü  81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

ü  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

          Термін подачі пропозицій до 26 березня 2021 року включно.

      Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Людкевич Л.В. (розпорядження міського голови від 18.02.2021 р. № 51).

           Розгляд пропозицій відбудеться 29 березня 2021 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, перший поверх).

Додати коментар: