gototopgototop
    Місцеві податки і збори на території м.Жидачева на 2018 рік: - єдиний податок (тут); - податок на не рухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) *** Податки і збори на території міста Жидачів на 2017 рік: - єдиний податок (тут); податок на не рухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) ***  Про виконання міського бюджету за 2016 рік (тут) *** Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Увага! з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місяць - 3200 грн., мінімальний страховий внесок в пенсійний фонд - 704 грн. *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 жов   листопад 2017   гру

нпвсчпс
   1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Julianna Walker Willis Technology
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДПТ у м. Жидачеві на вул. Гайдамацька, 2 Друк
П'ятниця, 30 червня 2017, 11:34
gaydamacka-2

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території з визначенням містобудівних умов та обмежень для визначення параметрів забудови земельної ділянки на вул. Гайдамацька, 2 та її розподілу.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення містобудівних умов та обмежень для визначення параметрів забудови земельної ділянки на вул. Гайдамацька, 2 та її розподілу.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          ситуаційна схема розміщення земельної ділянки в генеральному плані населеного пункту, масштаб 1:5000;

-          план існуючого стану території, схема планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-          проектний план (детальний план території), план червоних ліній вулиці, схема організації руху, поперечний профіль вулиці, план інженерних мереж, масштаб 1:500.

  • додатки (документи, вихідні дані для проектування: копія рішень Жидачівської міської ради від 21.04.2016 р. № 112 та від 04.05.2017 р. № 314, завдання на розроблення ДПТ, план топографічного знімання території, масштаб 1:500).

Ділянка, яка розглядається цим проектом ДПТ, знаходиться в північно-східній частині центральної частини міста Жидачева на вул. Гайдамацька, 2 і входить до складу земель житлової та громадської забудови, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, і розміщена в кварталі садибної індивідуальної житлової забудови.

Площа проекту детального плану території складає 0,0782 га.

На даний час на території детального плану, якою користуються Гринів Л.П. і Михайлюк Г.В. та члени їх сімей, розміщені двоквартирний житловий будинок з господарськими спорудами (Сохан В.М. та Мазепа П.М.), самовільно прибудований до квартири № 2 двоповерховий індивідуальний житловий будинок і господарський будинок Гринів Л.П. та самовільно збудований житловий будинок Михайлюк Г.В. Ці громадяни користуються земельною ділянкою, на якій розміщені вказані вище будівлі згідно мирно узгодженого добросусідського поділу без жодних претензій один до одного.

Відсутність можливості покращити свої житлові умови, оскільки з часом збільшувалася кількість членів сімей, відсутність вільних земельних ділянок на території міста для розподілу їх під індивідуальну житлову забудову спонукало громадян-мешканців двоквартирного житлового будинку № 2 на вул. Гайдамацькій самовільно розширити житлову площу за рахунок нового будівництва, здійсненого як прибудова до своїх приватизованих квартир.

Розміщення самовільно збудованих будинків здійснено з дотриманням протипожежних і санітарних вимог щодо сусідських будівель.

Земельна ділянка вказаних вище домоволодінь з огляду обставин, що склалась, може бути розділена та закріплена в таких розмірах: прибудинкова територія для спільного користування для обслуговування двоквартирного житлового будинку – 0,0139 га, земельна ділянка для обслуговування індивідуального житлового будинку Гринів Л.П – 0,0419 га, земельна ділянка для обслуговування індивідуального житлового будинку Михайлюк Г.В. – 0,0224 га.

Заїзд на всі ділянки передбачений з вулиці Гайдамацької.

Інженерне забезпечення проектованої забудови та благоустрою проектованої території передбачається від міських інженерних мереж згідно технічних умов, виданих відповідними службами. Деталізація проектних рішень інженерного забезпечення проектованої забудови та облаштування благоустрою на території детального плану здійснюватиметься на наступних стадіях проектування.

Водопостачання домоволодінь забезпечується від міського водопроводу, каналізування здійснюватиметься в існуючі каналізаційні мережі згідно технічних умов інженерних служб.

Опалення житлових будинків пропонується від двофункційного газового котла, газопостачання та електропостачання передбачаються від існуючої газорозподільної та електророзподільної систем міста Жидачева.

Територія проектованої садиби підлягає комплексному благоустрою, озелененню, влаштуванню зовнішнього освітлення, для покриття тротуару-пішохідної доріжки пропонується використати декоративну бетонну плитку, для організації в’їзду та покриття господарського двору - асфальтобетон.

Основні принцити планувально-просторової організації території та пропозиції проекту ДПТ базуються на планувальних рішеннях, закладених у генеральному плані міста з врахуванням рішень Жидачівської міської ради від 21.04.2016 р. № 112 та від 04.05.2017 р. № 314, інтересів власників квартир двоквартирного житлового будинку та власників індивідуальних житлових будинків Гринів Л.П. і Михайлюк Г.В., які користуються умовно сформованими земельними ділянками з дотриманням правил добросусідства.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 0,0782 га, площа земельної ділянки №1 Гринів Л.П. – 0,0419 га, площа земельної ділянки №2 Михайлюк Г.В. – 0,0224 га, площа земельної ділянки № 3 для обслуговування двоквартирного житлового будинку – 0,0139 га, площа зелених насаджень – 0,0240 га, площа твердого покриття 0,0262 га.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – Жидачівський відділ орендного підприємства «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 21.04.2016 р. № 112 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у місті Жидачеві на вулиці Гайдамацька, 2 з визначенням містобудівних умов та обмежень для визначення параметрів забудови земельної ділянки і розподілу території» та від 04.05.2017 р. № 314 «Про внесення змін у рішення Жидачівської міської ради від 21.04.2016 р. № 112».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 1 серпня 2017 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 2 серпня 2017 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 27.06.2017 р. № 86).

Розгляд пропозицій відбудеться 3 серпня 2017 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити