gototopgototop
    Місцеві податки і збори на території м.Жидачева на 2018 рік: - єдиний податок (тут); - податок на не рухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) *** Податки і збори на території міста Жидачів на 2017 рік: - єдиний податок (тут); податок на не рухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) ***  Про виконання міського бюджету за 2016 рік (тут) *** Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Увага! з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місяць - 3200 грн., мінімальний страховий внесок в пенсійний фонд - 704 грн. *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 жов   листопад 2017   гру

нпвсчпс
   1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Julianna Willis Technology
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДПТ у м. Жидачеві на вул. Гайдамацька, 22 Друк
Четвер, 29 червня 2017, 15:31
grom-obgovorennya-dtp-gaydamacka-22

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території земельної ділянки на вул. Гайдамацька, 22 для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з розміщенням та обслуговуванням індивідуального житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення планувальних обмежень та параметрів забудови території на вул. Гайдамацька, 22 для відведення земельної ділянки під розміщення та обслуговування індивідуального житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями, визначення параметрів та вимог до проектованої ділянки, опрацювання оптимального планувального рішення розміщення проектованих будівель, ув’язки їх з наявними існуючими будівлями.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          ситуаційна схема розміщення земельної ділянки в генеральному плані населеного пункту, масштаб 1:5000;

-          план існуючого стану території, схема планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-          проектний план, план червоних ліній вулиці, схема організації руху, поперечний профіль вулиці, план інженерних мереж, масштаб 1:500.

  • додатки (документи, вихідні дані для проектування: копія рішення Жидачівської міської ради від 04.05.2017 р. № 313, завдання на розроблення ДПТ, план топографічного знімання території, масштаб 1:500).

Ділянка, яка розглядається цим проектом ДПТ, знаходиться в північній частині міста Жидачева на вул. Гайдамацька, 22 і входить до складу земель житлової та громадської забудови, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, і розміщена в кварталі садибної індивідуальної житлової забудови.

Площа проекту детального плану території складає 0,0626 га, площа пропонованої до відведення земельної ділянки складає 0,0525 га.

На даний час на частині проектованої території розміщений існуючий житловий будинок, для обслуговування якого визначена прибудинкова територія площею 0,0101 га. Земельна ділянка площею 0,0525 га, яка пропонується для відведення облагороджена, благоустроєна і після проведення відповідних інженерних заходів відповідає всім критеріям під розміщення нового індивідуального житлового будинку та господарських споруд з дотриманням протипожежних і санітарних вимог. Для нового будівництва проектом пропонується житловий будинок мансардного типу без підвальних приміщень, приблокований до існуючого житлового будинку. Вхід в будинок з вулиці Гайдамацької. Головний фасад новобудови пропонується розташувати до вул. Гайдамацької. Розміщення будинку забезпечує відповідну інсоляцію всіх житлових кімнат. Заїзд на ділянку передбачений з вулиці Гайдамацької. Архітектурна композиція забудови ділянки – розміщення індивідуального житлового будинку до двох поверхів та господарських будівель, передбачається як продовження гармонійного доповнення та впорядкування цього кварталу садибної забудови.

Розміщення на вільній земельній ділянці індивідуального житлового будинку запроектовано з дотриманням державних будівельних норм та санітарно-пожежних вимог.

Інженерне забезпечення проектованої забудови та благоустрою на земельної ділянки, що пропонується для відведення під розміщення індивідуального житлового будинку, передбачається від міських інженерних мереж згідно технічних умов, виданих відповідними службами. Деталізація проектних рішень інженерного забезпеченняпроектованої забудови та облаштування благоустрою на території детального плану здійснюватиметься на наступних стадіях проектування.

Водопостачання проектованого житлового будинку буде забезпечуватись від міського водопроводу згідно умов інженерної служби, для каналізування передбачається підключення будинку до існуючих мереж згідно технічних умов і розробленої технічної документації. Опалення житлового будинку пропонується від двофункційного газового котла, газопостачання та електропостачання передбачаються від існуючої газорозподільної та електророзподільної систем міста Жидачева.

Територія проектованої садиби підлягає комплексному благоустрою, озелененню, влаштуванню зовнішнього освітлення.

Основні принцити планувально-просторової організації території та пропозиції проекту ДПТ базуються на планувальних рішеннях, закладених у генеральному плані міста з врахуванням рішення Жидачівської міської ради від 04.05.2017 р. № 313 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Гайдамацька, 22», інтересів Квасній С.Ф., яка користується земельною ділянкою кілька десятків років, природних умов та планувальних обмежень, сучасних тенденцій в сфері житлового будівництва, обслуговування і дозвілля.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 0,0626 га, площа земельної ділянки для відведення під розміщення індивідуального житлового будинку – 0,0525 га, площа зелених насаджень – 0,0156 га, площа твердого покриття 0,0211 га.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – Жидачівський відділ орендного підприємства «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 04.05.2017 р. № 313 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Гайдамацька, 22».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 31 липня 2017 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 1 серпня 2017 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 23.06.2016 р. № 83).

Розгляд пропозицій відбудеться 2 серпня 2017 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

Додати коментар:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити