gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 гру   січень 2019   лют

нпвсчпс
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Julianna Willis Technology
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДПТ у м. Жидачеві, на вул. Міцкевича, 9 Друк
Четвер, 31 серпня 2017, 10:00

oprylyudnennyaВідповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території земельної ділянки на вул. Міцкевича, 9 для обслуговування і реконструкції нежитлових приміщень під приміщення сфери обслуговування та складські.

           Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення параметрів земельної ділянки, необхідних для обслуговування і реконструкції нежитлового приміщення під приміщення сфери обслуговування та складські по вул. Міцкевича, 9 в м. Жидачеві.

             Склад проекту детального плану території:

  1. 1.пояснювальна записка;
  2. 2.вихідні дані;
  3. 3. графічні матеріали:

-          схема розміщення земельної ділянки в системі забудови м. Жидачева, масштаб 1:2000;

-          план існуючого стану території, схема планувальних обмежень,

                           масштаб 1:500;

                     -     проектний план, масштаб 1:500.

  1. 4.додатки (документи, вихідні дані для проектування: копія рішення Жидачівської        

міської ради від 22.12.2016 р. № 257, завдання на розроблення ДПТ, план топографічного знімання земельної ділянки, масштаб 1:500).

                   Проектом опрацьована орієнтовна площа території 0,4778 га в районі вул. Міцкевича, 9. Ця територія знаходиться в в центрально-західній частині міста, в існуючій житловій і громадській забудові. На ділянці площею 0,0390 га, що входить до земель комунальної власності територіальної громади м. Жидачева на даний момент знаходяться нежитлові приміщення (11/200 частка), які підлягають реконструкції з площею забудови 337 кв.м. Із заходу, сходу, півночі і півдня межує з нежитловою забудовою - одноповерховою. На ділянку існує заїзд з півночі, безпосередньо з вулиці Міцкевича. Ділянка має форму неправильного прямокутника і обмежена існуючими нежитловими приміщеннями з заходу, сходу і півдня, а також існуючими під’їзними вулицями та площадками.

                   Інженерне забезпечення на ділянці існуюче, тому, що будівля експлуатується. Існуючі сусідні ділянки визначені і планувальних обмежень відносно проектованої ділянки не має, за виключенням існуючих мереж – газ середнього тиску – 4м по обидві сторони, та каналізаційного колектора – 3м по обидві сторони.

                   Існуючі нежитлові приміщення, які підлягають реконструкції під приміщення сфери обслуговування та складські приміщення, в існуючій будівлі (бувший столярний цех). Проектована реконструкція будівлі виконується в межах існуючих приміщень, за рахунок внутрішнього перепланування. Усі навколишні будівлі існуючі і затиснені умови відповідно розширення будівлі неможливе.

                   Вхід в будинок існуючий, розташований з північної сторони будівлі, яка є головним фасадом. Реконструйовані нежитлові приміщення розташовані в існуючій малоповерховій забудові, що забезпечує інсоляцію проектованих приміщень і існуючих будівель.

                   Заїзд на ділянку пропонується з існуючої вулиці Міцкевича, а проектом пропонується привести під’їзд в належний стан, а також можливий під’їзд з вулиці Шашкевича.

                   Для забезпечення водою і каналізуванням, електропостачанням проектованих приміщень необхідно взяти технічні умови в відповідних службах міста.

                   Вулична мережа залишається існуюча. Заїзд на ділянку пропонується безпосередньо з північної сторони будівлі, з вулиці Міцкевича, по існуючих під’здах. Заїзд пропонується виконати з твердим покриттям до входу в будинок.

                   Територія реконструйованої частини будівлі повинна бути належним чином благоустроєна, забезпечена зовнішнім освітленням і організовано водовідвід з території. Покриття під’їзду – асфальтобетон. Огородження ділянки не проектується в зв’язку з затисненими умовами.

                  Врахування санітарно-гігієнічної групи факторів забезпечується запроектованим благоустроєм, організацією відведення та скидання поверхневих вод, попередженням можливості розвитку ерозійних процесів.

                   Для відведення дощових та талих вод із покрівлі запроектованої будівлі забезпечити систему зовнішніх водостоків.

                   Проектована будівля не забруднює навколишнє середовище.

                   Технологічних викидів та фонових забруднень немає.

                  Техніко-економічні показники детального плану : площа ділянки розглянутої проектом – 0,4778 га, площа проектованої ділянки – 0,0390 га, площа забудови – 0,0337 га, коефіцієнт щільності забудови – 84,2 %, площа доріг і проїздів з асфальтним бетонним покриттям (за межами ділянки) – 0,0711 га, площа тротуарів з покриттям тротуарною плиткою – 0,0053 га, електропостачання – 20,0 кВт/год, водопостачання, каналізація – 0,75 куб.м на добу, питомі витрати на 1 кв.м загальної площі – 13,834 тис.грн./кв.м, вартість реконструкції нежитлового приміщення – 5871 тис.грн.

                   Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

                   Розробник детального плану території – орендне підприємство «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

                  Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 22.12.2016 р. № 257 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для реконструкції нежитлового приміщення у м. Жидачеві на вул. Міцкевича, 9 під приміщення сфери обслуговування та складські приміщення».

                   Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 2 (заступник міського голови Гаврильчук Я.Г.).

           Строк ознайомлення з детальним планом території – до 02 жовтня 2017 року).

 

               Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території,   щодо   якої   розроблено   відповідний   проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 

                 Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

                 Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім′я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

                   Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

                   Термін подачі пропозицій до 10.00 год 03 жовтня 2017 року.

                   Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови Гаврильчук Ярослав Григорович (розпорядження міського голови від 02.08.2017 р. № 109).

                   Розгляд пропозицій відбудеться 4 жовтня 2017 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2).

Додати коментар: