gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДПТ у м. Жидачеві на вул. Привокзальній, 8 (вул. Винниченка В., 2) Друк
П'ятниця, 12 квітня 2019, 14:37

Saldan_Privokz

 Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарської будівлі на вул. Привокзальна, 8 (вул. Винниченка В., 2) в м. Жидачеві Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Привокзальна, 8 (вул. Винниченка В., 2) з розміщенням та обслуговуванням індивідуального житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями і спорудами відповідно до державних будівельних та санітарно-гігієнічних норм.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          схема розташування територіїу планувальній структурі м. Жидачева, масштаб 1:5000;

-          план існуючого використання території, опорний план, масштаб 1:500;

-          схема планувальних обмежень, план червоних ліній, схема інженерних мереж, споруд, масштаб 1:500;

-          детальний план території, проектний план, масштаб 1:500;

-          схема організації руху транспорту і пішоходів, схема вертикального планування, масштаб 1:500.

  • додатки (документи, вихідні дані для проектування: копія рішення Жидачівської міської ради від 27.08.2014 р. № 830, завдання на розроблення детального плану території, персональні дані ініціатора детального плану території).

Земельна ділянка комунальної власності територіальної громади м. Жидачева площею 0,0600 га, яка розглядається проектом ДПТ, розміщена в південній частині міста на території житлової присадибної та громадської забудови і планується для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд.

З півночі та сходу земельна ділянка межує з землями загального користування (вулиця Привокзальна та вулиця Винниченка В.).

На цей час земельна ділянка вільна від забудови та інженерних мереж, частково зайнята чагарниками.

За межами земельної ділянки з південної сторонни проходить лінія електропередач низької напруги 0,4 кВ. Водопостачання, каналізування, газопостачання земельної ділянки відсутні.

Зони охорони пам’яток культурної спадщини, археологічних територій, історичного ареалу на цій земельній ділянці відсутні.

Проектом ДПТ передбачено планувально-просторову організацію земельної ділянки, на якій планується будівництво індивідуального житлового будинку площею забудови 128,0 кв. метрии, господарські будівлі і споруди (гараж і приміщення для зберігання господарського інвентаря), шахтна криниця, господарське подвір’я, МОС продуктивністю 1 куб м/д.

До присадибної ділянки організований внутрішній проїзд шириною 3,5 м зі сторонни вулиці Привокзальної, а з вулиці Винниченка В. передбачається пішохідна доріжка до житлового будинку.

Електропостачання здійснюватиметься від існуючої лінії електропередач напругою 0,4 кВ, яка проходить поза межами земельної ділянки з її південної сторони. Водопостачання для господарсько-побутових потреб забезпечуватиметься з шахтної криниці, яку пропонується розмістити в південній частині земельної ділянки. Господарсько-побутова каналізаційна мережа запропонована як самопливний відвод від будинку на місцеві очисні споруди. Для забезпечення водовідводу поверхневих вод передбачено самомопливну каналізаційну мережу діаметром 300-500 мм по вулиці Привокзальній та дощоприймальні колодязі.

Територія проектованої садиби підлягає комплексному благоустрою: влаштування тротуарів, пішохідних доріжок, озеленення, влаштування вуличного освітлення, влаштування безбар’єрного середовища для маломобульних групп населення.

Техніко-економічні показники: загальна площа земельної ділянки ДПТ – 0,0600 га, площа забудови – 0,0128 га, площа зелених насаджень – 0,0343 га, площа твердого покриття 0,0129 га, щільність забудови – 42,83%, площа опрацювання ДПТ – 0,3900 га, витрати води на зовнішнє пожежогасіння – 10 л/с.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – архітектор Спас В.Д. (реєстраційний № 1024).

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 27.08.2014 р. № 830 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Привокзальна, 8 (вул. Винниченка, 2) для будівництва жилого будинку (садибного типу), господарських будівель і споруд».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 15 травня 2019 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 17 травня 2019 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 09.04.2019 р. № 45).

Розгляд пропозицій відбудеться 21 травня 2019 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

Додати коментар: