gototopgototop
    Місцеві податки і збори на території м.Жидачева на 2018 рік: - єдиний податок (тут); - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) *** Податки і збори на території міста Жидачів на 2017 рік: - єдиний податок (тут); податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) ***  Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 жов   листопад 2017   гру

нпвсчпс
   1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Julianna Willis Technology
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДПТ у м. Жидачеві, на вул. Шкільна, 16 Друк
Середа, 06 вересня 2017, 10:01

    dtp-shkilna-16

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території земельної ділянки на вул. Шкільній, 16 для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з розміщенням та обслуговуванням індивідуального житлового будинку садибного типу з господарськими спорудами.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є розроблення проекту забудови земельної ділянки на вул. Шкільній, 16.

Склад проекту детального плану території:

1. текстові матеріали ДПТ (пояснювальна записка);

2. графічні матеріали:

-   ситуаційна схема розміщення земельної ділянки в генеральному плані населеного пункту, масштаб 1:5000;

-   план існуючого стану території та схема планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-   проектний план (детальний план території), план червоних ліній вулиці

Шкільної, схема організації руху, поперечний профіль вулиці Шкільної,

план інженерних мереж, масштаб 1:500.

3. додатки (документи, вихідні дані для проектування: копія рішення Жидачівської міської ради від 29.06.2017 р. № 348, завдання на розроблення ДПТ, план топографічного знімання території, масштаб 1:500).

Ділянка, яка розглядається цим проектом ДПТ, знаходиться в південно-західній частині міста Жидачева на вул. Шкільній, 16 і входить до земель житлової та громадської забудови, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, і розміщена в кварталі садибної індивідуальної житлової забудови.

Площа проекту детального плану території складає 0,0609 га.

Земельна ділянка площею 0,0609 га на яку розроблено ДПТ перебуває в користуванні гр. Бугакової Світлани Вікторівни і на даний час вільна від забудови.

На цій земельній ділянці, були розміщені індивідуальний житловий будинок та господарська прибудована споруда до нього, які на сьогодні знесені. На опрацьованій земельній ділянці пропонується розмістити новий житловий індивідуальний будинок та господарські споруди з дотриманням протипожежних і санітарних розривів. Житловий будинок передбачено одноповерховий з мансадними приміщеннями, площею забудови 52,0 кв.м. Вхід в будинок влаштований від вул. Шкільної. Головний фасад розташований до вул. Шкільної. Розміщення будинку забезпечує відповідну інсоляцію всіх житлових кімнат. Проектований житловий будинок буде домінантною в існуючій забудові. Заїзд на ділянку передбачений з вулиці Шкільної. Архітектурна композиція забудови ділянки – передбачається як продовження гармонійного доповнення та впорядкування цього кварталу садибної забудови.

Межі земельної ділянки визначені планом землекористування.

Територія опрацювання обмежена:

-  з півдня, заходу та півночі – ділянка обмежена земельними ділянками малоповерхової індивідуальної садибної забудови;

-  з сходу – ділянку обмежує вул. Шкільна.

Ділянка не належить до району техногенної чи природної небезпеки.

Дана територія не затоплюється, частково засаджена декоративними кущами та одинокими деревами.

Згідно генерального плану міста Жидачева дана земельна ділянка не має ніяких містобудівних обмежень щодо садибної забудови.

Інженерне забезпечення проектованої забудови та благоустрою проектованої території передбачається від міських інженерних мереж згідно технічних умов, виданих відповідними службами. Деталізація проектних рішень інженерного забезпечення проектованої забудови та облаштування благоустрою на території детального плану здійснюватиметься на наступних стадіях проектування.

Водозабезпечення проектованого житлового будинку буде забезпечуватись від міського водопроводу згідно умов інженерної служби.

Для каналізування проектованого житлового будинку передбачається підключення його до існуючих мереж згідно отриманих забудівником технічних умов та розробленої технічної документації.

Водовідведення дощових стоків на земельній ділянці буде організовано за рахунок вертикального планування території.

Опалення індивідуального житлового будинку пропонується від двофункційного газового котла, газопостачання та електропостачання передбачаються від існуючої газорозподільної та електророзподільної систем міста Жидачева.

Вивезення сміття з проектованого будинку буде здійснюватись на організоване міське сміттєзвалище.

Територія проектованої садиби підлягає комплексному благоустрою, озелененню, влаштуванню зовнішнього освітлення, для покриття тротуару-пішохідної доріжки пропонується використати декоративну бетонну плитку, для організації в’їзду та покриття господарського двору – асфальтобетон.

Основні принципи планувально-просторової організації території та пропозиції проекту ДПТ базуються на планувальних рішеннях, закладених у генеральному плані міста з врахуванням рішення Жидачівської міської ради від 29.06.2017 р. № 348, та інтересів користувача земельної ділянки Бугакової С.В.

Техніко-економічні показники детального плану

п/н

Показники

Одиниця виміру

Кількість

1.

Територія в межах проекту

га

0,0609

2.

Площа забудови

м2

100,00

3.

Зелені насадження

м2

301,5

4.

Площадки

м2

207,5

5.

Чисельність мешканців

люд.

4

6.

Щільність населення

люд./га

85

7.

Житловий фонд

тис.м2

196,2

8.

Малоповерхова забудова (1-3пов.)

тис.м2

76,4

9.

Середня поверховість житл.забудови

пов.

1,5

10.

Гостьова автостоянка

маш.-місць

-

11.

Водопостачання

м3/добу

1,0

12.

Каналізація

м3/добу

1,0

13.

Електропостачання

квт

12

14.

Газопостачання

м3/добу

24

15.

Інженерна підгот. та благоустрій

га

0,0609

16.

Вартість житлового будівництва

млн.грн

0,59

17.

Вартість інж. обладнання

млн.грн

0,095

18.

Питомі витрати на 1 кв.м заг.площі

тис.грн./м2

9559

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – орендне підприємство «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 29.06.2017 р. № 348 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на земельній ділянці у місті Жидачеві на вул. Шкільна, 16».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 2 (заступник міського голови Гаврильчук Я.Г.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 9 жовтня 2017 року).

 

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-     повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-     юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території,   щодо   якої   розроблено   відповідний   проект містобудівної документації;

-     власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-     представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-     народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 

Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім′я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 10 жовтня 2017 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови Гаврильчук Ярослав Григорович (розпорядження міського голови від 30.08.2017 р. № 109).

Розгляд пропозицій відбудеться 11 жовтня 2017 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2).


Додати коментар:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити