gototopgototop
    Місцеві податки і збори на території м.Жидачева на 2018 рік: - єдиний податок (тут); - податок на не рухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) *** Податки і збори на території міста Жидачів на 2017 рік: - єдиний податок (тут); податок на не рухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) ***  Про виконання міського бюджету за 2016 рік (тут) *** Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Увага! з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місяць - 3200 грн., мінімальний страховий внесок в пенсійний фонд - 704 грн. *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 жов   листопад 2017   гру

нпвсчпс
   1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Julianna Willis Technology
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДПТ у м. Жидачеві на вул. Заводська, 10 Друк
Понеділок, 03 липня 2017, 22:03

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Заводська, 10 для реконструкції існуючого об’єкта нерухомого майна під виробництво з виготовлення хлібобулочних та кондитерських виробів Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є відведення земельної ділянки для реконструкції існуючого об’єкта нерухомого майна під виробництво з виготовлення хлібобулочних та кондитерських виробів, визначення параметрів та вимог до проектованої ділянки і споруд, опрацювання оптимального планувального рішення розміщення проектованих споруд, ув’язки їх з оточуючим середовищем.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          схема розташування території в плані населеного пункту, масштаб 1:5000;

-          план існуючого стану території, схема планувальних обмежень, масштаб 1:1000;

-          проектний план, суміщений з схемою організації руху транспорту і пішоходів, планом червоних ліній та кресленням поперечних профілів, масштаб 1:1000;

-          схема інженерної підготовки території, масштаб 1:1000;

-          схема інженерних мереж, масштаб 1:1000.

  • додатки (документи, вихідні дані для проектування: копія рішення Жидачівської міської ради від 16.03.2017 р. № 281, завдання на розроблення ДПТ, викопіювання з генплану м. Жидачева М 1:5000).

Ділянка, яка розглядається цим проектом ДПТ, знаходиться в південній частині міста Жидачева на вул. Заводська, 10, належить до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева і входить до складу земель запасу Жидачівської міської ради.

На даний час на території ДПТ, що відноситься до земель промисловості, знаходяться існуючі будівлі та споруди виробничого призначення.

В межах території детального плану передбачається розміщення ділянки з виготовлення хлібобулочних та кондитерських виробів V класу шкідливості, а також необхідний комплекс заходів щодо благоустрою, приведення до нормативних показників параиетрів існуючих вулиць.

Площа проекту детального плану території складає 2,985 га, площа пропонованої до відведення земельної ділянки складає 0,1350 га, площа забудови згідно проекту ДПТ складає 0,0288 га.

Проектом передбачено реконструкцію існуючої нежитлової будівлі з прибудовою, будівництво складських приміщень, гаражів та контрольно-пропускного пункту. Пропонована поверховість забудови – 1-2 поверхи.

Рух по існуючих вулицях Заводській та Енергетичній передбачений легковим та вантажним транспортом, спецтехнікою (обслуговування інженерних мереж, забудови, підвезення замовлень, доступ пожежних машин тощо). Існуючі вулиці Заводську та Енергетичну необхідно привести до нормативних параметрів згідно Державних будівельних норм. Передбачено влаштування двосмугового проїзду з шириною прозної частини 3,5 м, червоні лінії – 25 та 30 м.

Інженерне забезпечення проектованої забудови та благоустрою передбачається від міських інженерних мереж згідно технічних умов, виданих відповідними службами.

Термін реалізації детального плану території 15 років, зокрема І-ша черга – 5 років. В першу чергу здійснюватиметься будівництво виробничих, складських та адміністративно-побутових приміщень, будівництво дорожньо-транспортної мережі та облаштування інженерної інфраструктури проектованої виробничої території.

Основні техніко-економічні показники: площа в межах детального планування – 2,9847 га, площа забудови – 0,3745 га, площа замощення – 0,1073 га, площа асфальтобетону – 0,4940 га.

Техніко-економічні показники в межах земельної ділянки, пропонованої для відведення: площа земельної ділянки – 0,1350 га, площа забудови – 0,0288 га, площа асфальтобетону – 0,0770 га, площа озеленення – 0,0292 га, щільність забудови – 21,3%.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – товариство з обмеженою відповідальністю «ШЕРЕМЕТА АРХІТЕКТ ГРУП».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 16.03.2017 р. № 281 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у місті Жидачеві на вулиці Заводська з визначенням містобудівних умов та обмежень для реконструкції існуючого об’єкта нерухомого майна під виробництво з виготовлення хлібобулочних та кондитерських виробів».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 4 серпня 2017 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 7 серпня 2017 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 22.06.2017 р. № 81).

Розгляд пропозицій відбудеться 8 серпня 2017 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

Додати коментар:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити