gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ДПТ у м. Жидачеві на вул. Міцкевича А., 9 (ТзОВ "Дар") Друк
Середа, 02 жовтня 2019, 16:31

Dar_1

Dar_2

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 20.06.2019 р. № 654, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проєктом детального плану території для обслуговування та реконструкції нежитлових приміщень (надалі – ДПТ) товариства з обмеженою відповідальність «Дар» (надалі – ТзОВ «Дар») на вул. Міцкевича А., 9 в м. Жидачеві Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

В проєкті опрацьована територія площею 1,4244 га.

Метою проєкту детального плану території є приведення до нормативних показників та організації структури кварталу міста, впорядкування меж ділянок та планувальних обмежень при збереженні функціонального призначення територій відповідно до розвитку існуючої ситуації, враховуючи генеральний план м. Жидачева, а також наміри замовника та інвесторів.  

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          схема розташування території в планувальній структурі населенного пункту м. Жидачева (викопіювання з генерального плану м. Жидачева), масштаб 1:5000;

-          опорний план, схема існуючих планувальних обмежень, масштаб 1:1000;

-          проектний план, схема прогнозованих планувальних обмежень, масштаб 1:1000;

-          план червоних ліній, масштаб 1:1000;

-          схема організації руху транспорту та пішоходів, масштаб 1:1000; креслення поперечних профілів вулиць масштаб 1:200;

-          схема інженерної підготовки території та вертикального планування, масштаб 1:1000;

-          схема інженерних мереж, споруд та використання підземного простору, масштаб 1:1000.

  • додатки (завдання на розроблення детального плану території, копія рішення Жидачівської міської ради від 14.02.2019 р. № 598; виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб; копії документів, що посвідчують право власності на будівлі і споруди; копія технічного паспорту нежитлових будівель; план топографічного знімання, масштаб 1:500.

Земельна ділянка, яка розглядається цим детальним планом території, розташована у центральній частині м. Жидачева в межах громадського простору, а саме в межах території колишнього виробничого кварталу, що реконструюється та перепрофільовується відповідно до містобудівних умов, що складаються.

Проєктом охоплено територію в межах вулиці Міцкевича, що є міжквартальним проїздом, сполучаючи одну з центральних вулиць міста – вулицю Шашкевича М. та вулицю Надбережну.

Територія з півночі та північного сходу обмежена кварталами у складі громадського центру та кварталами індивідуальної житлової садибної забудови; зі сходу та південного сходу вулицею Шашкевича М., за якою простягаються квартали житлової багатоквартирної садибної забудови з громадськими об’єктами; з півдня, південного заходу і заходу кварталами індивідуальної житлової садибної забудови, які обмежує річка Стрий; з північного заходу кварталами індивідуальної житлової садибної забудови, які обмежує Гребний канал.

Проєктом ДПТ розглядаються два об’єкта, що перебувають у власності ТзОВ «Дар», під які пропонуються ділянки для відводу з розрахунку на реконструкцію та зміну функціонального призначення будівель і споруд з виробничої діяльності на призначення – для обслуговування громадських об’єктів.

Для відведення під реконструкцію будівлі № 1 пропонується земельна ділянка площею 0,0580 га (ділянка № 1), під реконструкцію будівлі № 2 – земельна ділянка площею 0,0753 га (ділянка № 2).

Ділянка № 1 має цільове призначення – землі громадської забудови. Існуюча нежитлова будівля складу пропонується під реконструкцію та зміну функціонального призначення на адміністративно-офісну будівлю.

Ділянка № 2 має цільове призначення – землі громадської забудови. Існуюча нежитлова будівля меблевого цеху пропонується під реконструкцію та зміну функціонального призначення на адміністративно-офісну будівлю.

Межі ділянок проектуються виходячи з історично складеного містобудівного планування, у зв’язку з чим ділянки формуються з невідповідним та недостатнім добором площі.

Виходячи із прийнятого планувального рішення, діючих норм та правил, прийняті наступні показники проектованих ділянок:

- ділянка № 1 площею 0,0580 га: площа забудови – 442,54 кв. м, площа замощення – 137,35 кв. м, відсоток забудови ділянки – 76,31%, поверховість будівлі – 1, гранична висота будівлі – 5 м;

- ділянка № 2 площею 0,0753 га: площа забудови – 473,35 кв. м, площа замощення – 273,53 кв. м, площа озеленення – 5,78 кв. м, відсоток забудови ділянки – 62,89%, поверховість будівлі – 1, гранична висота будівлі – 5 м;

            Інженерне забезпечення проєктованих реконструйованих будівель передбачається від існуючих міських інженерних мереж згідно технічних умов, виданих відповідними службами.

Проєктом ДПТ запропоновано комплексний благоустрій та організація зелених зон.

Проєкт детального плану території розроблений на частину колишнього виробничого кварталу в межах центральної частини міста. У зв’язку з містобудівним розвитком територія опрацювання перепрофільовується та змінює своє функціональне призначення з реконструкцією існуючих об’єктів та ліквідацією санітарно-захисних зон та інших планувальних обмежень.

Об’єкт опрацювання не входить у перелік документів державного планування, на які поширюється розроблення звіту про стратегічну екологічну оцінку, що регламентує Закон України «Про стратегічну екологічну оціну, а також не несе негативних наслідків на довкілля та здоров’я людей. Крім цього об’єкт не входить в перелік видів планової діяльності об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягати оцінці впливу на довкілля відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Зважаючи на вище наведене згідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» запропонований проєкт детального плану території не підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – приватне підприємство «Інститут містобудування та архітектури».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 14.02.2019 р. № 598 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у м. Жидачеві на вул. Міцкевича, 9».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 4 листопада 2019 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу:

ü  81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

ü  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 5 листопада 2019 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 01.10.2019 р. № 139).

Розгляд пропозицій відбудеться 6 листопада 2019 року о 10.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

 

Додати коментар: