gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 бер   квітень 2019   тра

нпвсчпс
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Julianna Walker Willis Technology
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ВНЕСЕННЯ ЗМІН У ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ на вул. Залізнична, 3 Друк
Середа, 22 серпня 2018, 17:29

Zaliz1 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом змін до детального плану території земельної ділянки на вул. Залізнична, 3 Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою внесення змін до детального плану території (далі – ДПТ) земельної ділянки на вул. Залізнична, 3, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради 09.10.2015 р. № 1005, є визначення планувальних обмежень для реконструкції нежитлової будівлі складу під розміщення дільниці з виробництва крохмалю.

Проект внесення змін до ДПТ розроблений у відповідності до ДБН Б.1.1-14:2012 (Склад та зміст детального плану території), ДБН 360-92** (Планування і забудови міських та сільських поселень) ДБН Б.2.2-5:2011 (Благоустрій територій), ДСП № 173-96 (Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів), НАПБ А.01.001-04 (Правилапожеженої безпекив Україні) та Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          схема розташування території у планувальній структурі м. Жидачева (викопіювання з генерального плану міста), масштаб 1:5000;

-          план існуючого використання території, масштаб 1:1000;

-          схема планувальних обмежень, план червоних ліній, масштаб 1:1000;

-          детальний план території, масштаб 1:1000;

-          схема організації руху транспорту та пішоходів, схема інженерних мереж, споруд, масштаб 1:1000

-          поперечний профіль вулиць, масштаб 1:200.

3. додатки (рішення Жидачівської міської ради від 19.04.2018 р. № 487 «Про внесення змін у детальний план території у місті Жидачеві по вулиці Залізнична, 3», завдання на розроблення ДПТ (внесення змін у детальний план території), витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, копії документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та будівлі і споруди, що розміщені на ній).

Цим проектом пропонується внести зміни у детальний план існуючої зі встановленими межами території площею 1,27 га, що належить на праві приватної власності Підлісецькому І.А. і розташована на вул. Залізнична, 3 у м. Жидачеві, кадастровий номер 4621510100:01:075:0041, код класифікації видів цільового призначення земель 11.03 (землі промисловості, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств)

Згідно генерального плану м. Жидачева, розробленого державним підприємством «Державний інститут проектування міст «МІСТОПРОЕКТ» (м. Львів) у 1994 році, погодженого у встановленому порядку і затвердженого рішенням ХІХ сесії Жидачівської міської ради 22.06.1994 р., на проектованій території передбачено розміщення складів, баз, транспортних та будівельних організацій.

З півночі земельна ділянка на вул. Залізнична, 3 межує з територією товариства з обмеженою відповідальністю торгово-виробничою компанією «Львівхолод» та товариством з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Галпін», зі сходу – з територією, що перебуває у користуванні товариства з обмеженою відповідальністю „Шляхбудсервіс – Д”, з заходу – Жидачівської районної спілки споживчих товариств, з півдня – з землями загального користування (вулиця Залізнична). З південної сторони на відстані 50-60 м від виробничих будівель, що розміщені на вул. Залізнична, 3, розташовані будівлі малоповерхової індивідуальної житлової (садибної) забудови.

Проектом пропонується реконструкція існуючої нежитлової будівлі складу площею 625,4 кв. м під розміщення дільниці з виробництва крохмалю (ДСП № 173-96 та додаток № 4 , п. 15, Клас IV – виробництво по обробці харчових продуктів та смакових речовин).

При цьому дотримується санітарно-захисна зона 100 м до індивідуальної житлової забудови зі встановленням режиму забудови та планувальних обмежень:

  • санітарно- захисні розриви від фільтруючого колодязя продуктивністю до 3 куб. м на добу до житлових, громадських будівель становлять 10 м;
  • санітарно-захисна зона при продуктивності місцевих каналізаційних споруд до 3 куб. м на добу складає 20-25 м вверх за течією від водозабірних споруд місцевого господарсько-питного водопостачання;
  • санітарно- захисні розриви від сміттєзбірників для твердих побутових відходів до житлових та адміністративних будівель становлять 20 м;
  • відстань від фундаментів будинків, споруд до самопривної побутової каналізації становить 3 м, водопроводу – 5 м;
  • гранично допустима поверховість будівель – не більше два поверхи.

   Запронованим проектом змін до детального плану території площею 1,27 га на вул. Залізнична, 3 передбачається проведення реконструкції складу площею 625,4 кв. м під розміщення дільниці з виробництва крохмалю, а також встановлення фільтруючого колодязя продуктивністю 2 куб. м на добу та влаштування внутрішньо-господарського під’їзду шириною полотна 3,5 м (асфальтобетон) і поворотнього майданчика для технічного обслуговування фільтруючого колодязя.

            Проектом передбачено головний заїзд на територію з вулиці Залізнична (ширина дорожнього полотна 6,0 м), господарський двір з асфальтобетонним покриттям та автомобільну стоянку на 3 машино-місця, з них 1 машино-місце для маломобільних груп населення.

Проектована територія частково забезпечена інженерними комунікаціями. Водопостачання здійснюється від існуючого водопроводу. Для регуювання поверхневих (дощових) стічних вод передбачена ливнева каналізаційна мережа. Після очищення від ПММ води надходять у фільтрувальні колодязі та у водойму для накопичення поверхневих стічних вод. Вода з водойми може використовуватись на господарські потреби, а також для зовнішнього пожежогасіння.

Електропостачання здійснюється від існуючої лінії електропередач, що проходить з південної сторони за межами території.

Проектним планом передбачено благоустрій прилеглої території та проведення робіт з озеленення земельної ділянки, влаштування відпочинкового майданчика для працюючих.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 1,27 га, площа забудови – 0,4109 га, площа твердого покриття – 0,5813 га, площа озеленення – 0,2777 га, щільність забудови – 32,35%.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – фізична особа-підприємець, архітектор Спас Володимир Дмитрович (серія АБ № 535521, реєстраційний номер № 1024).

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 19.04.2018 р. № 487 «Про внесення змін у детальний план території у місті Жидачеві по вулиці Залізнична, 3».

            Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 24 вересня 2018 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 25 вересня 2018 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 22.08.2018 р. № 127).

Розгляд пропозицій відбудеться 26 вересня 2018 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

Zaliz2

Zaliz3

Zaliz_henplan

Додати коментар: