gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ВІД 22.01.2021 Друк
Четвер, 21 січня 2021, 09:51
krok_banner_1200x628_FB-3_web

Відповідно до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців", виконавчий комітет Жидачівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: 

Заступник начальника фінансового відділу

Загальні вимоги до кандидатів:

Громадянство України, вища освіта(відповідного професійного спрямування) не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років. Навики роботи на персональному комп’ютері, досвід роботи з комп’ютерними спеціалізованими програмами Microsoft Office Excel, АІС «Місцеві бюджети», «Logica».

Головного спеціаліста з доходів фінансового відділу

Загальні вимоги до кандидатів:

Громадянство України, повна вища освіта (відповідного професійного спрямування) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 1 року, стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Навики роботи на персональному комп’ютері.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з моменту опублікування в народному часописі "Новий час" та на сайті Жидачівської міської ради http://meriya-zhydachiv.lviv.ua/.

Про перелік необхідних документів для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад, умови оплати праці можна дізнатися в юрисконсульта Жидачівської міської ради, за адресою: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2 (1-й поверх, кабінет №1).

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради


Додати коментар: