gototopgototop
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ВІД 22.01.2021 Друк
Четвер, 21 січня 2021, 09:51
krok_banner_1200x628_FB-3_web

Відповідно до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців", виконавчий комітет Жидачівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: 

Заступник начальника фінансового відділу

Загальні вимоги до кандидатів:

Громадянство України, вища освіта(відповідного професійного спрямування) не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років. Навики роботи на персональному комп’ютері, досвід роботи з комп’ютерними спеціалізованими програмами Microsoft Office Excel, АІС «Місцеві бюджети», «Logica».

Головного спеціаліста з доходів фінансового відділу

Загальні вимоги до кандидатів:

Громадянство України, повна вища освіта (відповідного професійного спрямування) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 1 року, стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Навики роботи на персональному комп’ютері.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з моменту опублікування в народному часописі "Новий час" та на сайті Жидачівської міської ради http://meriya-zhydachiv.lviv.ua/.

Про перелік необхідних документів для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад, умови оплати праці можна дізнатися в юрисконсульта Жидачівської міської ради, за адресою: м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2 (1-й поверх, кабінет №1).

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради


Додати коментар: