gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ОГОЛОШЕННЯ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ Друк
П'ятниця, 20 грудня 2019, 15:46

vakansiya

Жидачівська міська рада оголошує конкурс на вакантну посаду спеціаліста П категорії з питань інформаційно-комп’ютерного забезпечення та інвестиційної діяльності

Вимоги до посади:

- вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом в державних органах, в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років;

- навики роботи в галузі інформаційно-комп`ютерних технологій та інвестиційної діяльності.

Документи подаються за адресою: м.Жидачів, вул.Шашкевича, 2 Жидачівська міська рада (І-й поверх, каб.№ 1) протягом тридцяти календарних днів з дня оприлюднення оголошення.

Додаткова інформація про перелік документів, які потрібно подати на конкурс та про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці, надається відповідальним за ведення кадрової роботи в Жидачівській міській раді (тел. 31-336).

Додати коментар: