gototopgototop
ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 12-ї СЕСІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Друк
Понеділок, 18 жовтня 2021, 16:15

28 жовтня 2021 року об 11.00 год. у приміщенні залу засідань  Жидачівської міської ради відбудеться пленарне засідання 12-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

 

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Жидачівської   міської     територіальної громади за 9 місяців 2021 року (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Жидачівської     міської   ради від   24. 09. 2021 року № 218 «Про внесення змін до показників бюджету Жидачівської міської   територіальної громади на 2021 рік» (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

3. Про внесення змін до показників бюджету Жидачівської міської територіальної громади на 2021 рік (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

4. Про надання дозволу на розроблення детального плану   території     у місті Жидачеві на вул. Мазепи І., 55 (Климкович О. Я.) (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

5. Про надання дозволу на розроблення детального   плану   території у   селі Межиріччя на вул. Зеленій, 37 (Яворівський С. М.) (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

6. Про     надання   дозволу   на     розроблення детального   плану    території  за межами населеного пункту с. Волиця-Гніздичівська (ПрАТ «ВФ Україна») (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

7. Про надання     дозволу   на розроблення детального плану території у м. Жидачеві на вул. Фабрична, 16 (ТзОВ «Торговий дім «Галпін») (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

8. Про затвердження детального плану території у  с. Бережниця  за межами населеного пункту (ТЦ Львів ПрАТ «ВФ Україна») (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

9. Про затвердження детального плану території у  с. Бережниця (ТОВ «лайфселл»)  (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

10. Про затвердження детального   плану території у  місті  Жидачеві  на вул. Грушевського М., 66 (Гергерт Н. С.) (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

11. Про     затвердження   детального     плану території у с. Заріччя на вул. Львівській, 9 (Судакова Ю. Б.) (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

12. Про       вилучення   земельної   ділянки для   ведення особистого   селянського господарства у селі Вільхівці Стрийського району Львівської області (Мельнишин М. Л.) (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

13. Про надання дозволу на розроблення детального     плану  території   у     селі Вільхівці, вул. Шашкевича (Мельнишин В. Б.) (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

14. Про   надання   дозволу     на розроблення детального плану території  у с. Волиця-Гніздичівська (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

15. Про надання дозволу   на розроблення детального плану території  за межами населеного пункту села Заріччя та села Межиріччя (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

16. Про внесення змін до Порядку розроблення, затвердження та виконання місцевих цільових програм на території Жидачівської міської територіальної громади (доповідач –– начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

17. Про внесення змін до рішення Вільховецької сільської ради від     10.07.2020р. № 1757     "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення   особистого селянського господарства (в межах населеного пункту) на території Вільховецької сільської ради Жидачівського району Львівської області" (Рогаль М. Й.) (доповідач –– секретар ради В. Янклевич)

18. Про затвердження рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 07.10.2021 року № 237 «Про передачу будівлі за адресою Шашкевича, 14 на баланс та в оперативне управління Жидачівському міському виробничому управлінню комунального господарства» (доповідач –– начальник відділу комунального майна та житлово-комунального господарства – В. Сомик)

19. Про затвердження статуту КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ “ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР“ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції (доповідач –– начальник юридичного відділу С. Багрій)

20. Про затвердження Положення про старост Жидачівської міської ради (доповідач –– начальник юридичного відділу С. Багрій)

21. Про ліквідацію МКП "Жидачівтеплокомуненерго" (доповідач –– начальник юридичного відділу С. Багрій)

22. Земельні питання (доповідач – заступник начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Б. Романів)

Різне.

 

Додати коментар: