gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 5-ї СЕСІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Друк
Понеділок, 15 березня 2021, 14:55

25 березня 2021 року об 11.00 год. у приміщенні великого сесійного залу Жидачівської міської ради відбудеться пленарне засідання 5-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

 

Порядок денний:

1. Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Жидачівської міської ради (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

2. Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку та інвестицій Жидачівської міської ради (доповідач –– начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

3. Про затвердження Положення про відділ молодіжної політики та спорту Жидачівської міської ради (доповідач –– начальник відділу молодіжної політики та спорту А. Ружак)

4. Про затвердження Положення про відділ комунального майна та житлово-комунального господарства Жидачівської міської ради (доповідач –– начальник відділу комунального майна та житлово-комунального господарства В. Сомик)

5. Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності Жидачівської міської ради (доповідач –– начальник відділу - головний бухгалтер О. Мільчановська)

6. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Жидачівської міської територіальної громади (доповідач –– начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

7. Про затвердження місцевих цільових програм Жидачівської міської територіальної громади (доповідач –– начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

8. Про внесення змін до показників бюджету Жидачівської міської територіальної громади на 2021 рік (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

9. Про затвердження Положення про використання коштів резервного фонду Жидачівської міської територіальної громади (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

10. Про внесення змін до рішення Жидачівської міської ради від 26.11.2020 року № 18 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Жидачівської міської ради» (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

11. Про внесення змін до рішення Жидачівської міської ради від 24.12.2020 року № 48 “Про створення комунальної установи “Центр надання соціальних послуг“ Жидачівської міської ради“ (доповідач –– перший заступник міського голови І.-В. Процан)

12. Про внесення змін до Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань   щодо     врахування   громадських інтересів   під   час   розроблення   проєктів містобудівної документації (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

13. Про затвердження рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 03.03.2021р. № 35 “Про погодження передачі в оренду нерухомого майна комунального некомерційного підприємства “Жидачівська міська лікарня“Жидачівської міської ради“ (доповідач –– начальник юридичного відділу С.Багрій).

14. Про затвердження рішення виконкому Жидачівської міської ради від 16.02.2021р. № 27 “Про внесення змін до показників бюджету   Жидачівської міської територіальної громади на 2021 рік (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

15. Про ліквідацію виборчих комісій (доповідач –– реєстратор М. Заблоцька)

16. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розміщення та архітипу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці у місті Жидачеві   на   вулиці Січових Стрільців, 17 (Мацуняк Л.В.) (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

17. Про затвердження детального плану території у м. Жидачеві на вул. Вокзальна, 1-3-5 (Підприємство Жидачівської райспоживспілки «Райкоопзаготпром») (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

18. Про затвердження детального плану території у м. Жидачеві на вул. Шашкевича М.,12 (Швед Л.В.) (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)

19. Земельні питання (доповідач – провідний спеціаліст – землевпорядник Б. Романів).

20. Різне.

Додати коментар: