gototopgototop
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ у м. Жидачеві на вул. Бандери С., 4/1 Друк
Четвер, 29 серпня 2019, 16:18

koreck

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 20.06.2019 р. № 654, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проєктом детального плану території земельної ділянки для реконструкції квартири № 1 у двоквартирному житловому будинку на вулиці Бандери С., 4/1 в м. Жидачеві Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

Площа території, в межах розроблення детального плану складає 0,0800 га.

Метою проєкту детального плану території (далі – ДПТ) є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, формування принципів планувальної організації та визначення параметрів забудови земельної ділянки площею 0,0800 га, визначення містобудівних умов та обмежень реконструкції квартири № 1 у двоквартирному житловому будинку у зв’язку з відсутністю плану зонування, встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності, попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території, створення транспортної інфраструктури, організації транспортного та пішохідного руху, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення.

Склад проекту детального плану території:

  • текстові матеріали (пояснювальна записка);
  • графічні матеріали:

-          ситуаційна схема розміщення земельної ділянки в планувальній структурі генерального плану м. Жидачева, масштаб 1:5000;

-          план меж земельної ділянки, складений за результатами кадастрової зйомки та матеріалами польових геодезичних робіт, масштаб 1:500;

-          проєктний план, план червоних ліній вул. Бандери С., схема організації руху, поперечний профіль вул. Бандери С., план інженерних мереж, масштаб 1:500;

-          план існуючого стану та схема планувальних обмежень зеимельної ділянки, масштаб 1:500.

  • додатки (копія рішення Жидачівської міської ради від 23.04.2019 р. № 622, завдання на розроблення детального плану території, копія державного акту на право власності на землю серія ЛВ № 2073, зареєстрованого в книзі записів державних актів на право приватної власності на землю 24.02.1999 р. за № 348, копії документів, що посвідчують особи ініціаторів розроблення проєкту детального плану території).

Земельна ділянка, на яку розробляється детальний план території для реконструкції квартири № 1 у двоквартирному житловому будинку, розташована на вул. Бандери С., 4/1 у м. Жидачеві і перебуває у приватній власності. Площа земельної ділянки 0,0800 га, цільове призначення – для обслуговування житлового будинку. Земельна ділянка, на яку розробляється проєкт ДПТ, перебуває в складі земель громадської та садибної житлової забудови.

Власниками квартири, яка планується під реконструкцію є чотири члени однієї сім’ї.

З півночі та заходу земельна ділянка обмежена землями малоповерхової житлової забудови, зі сходу заходу – територією магазину, з півдня – територією вулиці Бандери С.

На земельній ділянці розміщений одноповерховий двоквартирний житловий будинок, в якому квартиру № 1 планується реконструювати шляхом її розширення та надбудови до двох поверхів.

Пропозиції проєкту детального плану території базуються на планувальних рішеннях, закладених у генеральному плані міста Жидачева і направлені на формування нового якісного архітектурно-планувального середовища, що сприятиме підвищенню комфорту життєдіяльності (проживання, праці, відпочинку) городян.

Проєктом ДПТ передбачається розвиток та освоєння вільної приватної території, внаслідок реконструкції квартири у двоквартирному житловому будинку, організації на ній саду, зони обслуговування квартири та господарських будівель і споруд та зони відпочинку.

            Інженерне забезпечення проєктованої забудови передбачається від існуючих міських інженерних мереж згідно технічних умов, виданих відповідними службами.

Техніко-економічні показники детального плану території: територія в межах розроблення проєкту детального плану території – 0,0800 га, площа забудови – 0,0157 га, площа твердого покриття – 0,0194 га, площа озеленення – 0,0449 га, гранична висота і поверховість будівлі – 10,00 м, два поверхи,відсоток забудови – 19,65%, віддаль від будинку до вулиці Бандери С. – 4,00 м, віддаль до існуючих сусідніх житлових будинків на суміжних земельних ділянках – 20,50 м.

Згідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» запропонований проєкт детального плану території не підлягає стратегічній екологічній оцінці, оскільки не має впливу на довкілля і не завдає йому шкоди.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – Жидачівський відділ орендного підприємства «Львівське обласне проєктно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 23.04.2019 р. № 622 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у місті Жидачеві на вулиці Бандери С., 4/1».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 30 вересня 2019 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу:

ü  81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

ü  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 1 жовтня 2019 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 27.08.2019 р. № 125).

Розгляд пропозицій відбудеться 3 жовтня 2019 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

 

Додати коментар: