gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ (Про заборону продажу алкогольних напоїв у певний час доби) Друк
Четвер, 30 вересня 2021, 11:42

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Жидачівська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення «Про заборону продажу алкогольних напоїв у певний час доби на території Жидачівської міської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу.

Потреба у прийнятті вказаного регуляторного акту зумовлена необхідністю збереження життя та здоров’я населення громади, підтримання громадського порядку та забезпечення тиші, зменшення кількості злочинів, які вчиняються у стані алкогольного сп’яніння.

Для вирішення існуючої проблеми пропонується впорядкування продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території Жидачівської міської територіальної громади шляхом заборони їх реалізації з 22.00 до 08.00 години щоденно, враховуючи вихідні та святкові дні.

Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань з 30.09.2021 в місячний термін на поштову адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича М., буд. 2, Жидачівська міська рада, та електронну адресу: meriya.zhydachiv@i.ua. із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог діючого законодавства.

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу розміщено 30 вересня 2021 року на офіційному веб сайті Жидачівської міської ради: meriya-zhydachiv.lviv.ua в меню: нормативні акти – регуляторна політика – проєкти регуляторних актів.

Додати коментар: