gototopgototop
Повідомлення про оприлюднення проекту рішення щодо ставок єдиного податку на 2020 рік Друк
Вівторок, 19 березня 2019, 16:49

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Жидачівської міської ради «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних

осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території

Жидачівської   міської ради на 2020 рік»

 

                Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій Жидачівська міська рада повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті Жидачівської міської ради розробленого на виконання вимог Податкового кодексу України проекту регуляторного акта – проекту рішення Жидачівської міської ради «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території   Жидачівської міської ради на 2020 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Основним завданням регуляторного акта є встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території   Жидачівської міської ради на 2020 рік.

Проект регуляторного акта розробила робоча група Жидачівської міської ради.

Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Жидачівської міської ради www.meriya-zhydachiv.lviv.ua.

           Пропозиції до проекту рішення подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог діючого законодавства України.

Зауваження і пропозиції направляти протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, голові робочої групи проекту І.Николин, тел. (03239) 3-17-57.

 

Додати коментар: